• Reklama

Umi Super

Re: Umi Super

Postprzez parman » piątek, 1 lipca 2016, 02:03

Root'a łatwo jest zrobić. I niemiła ciekawostka odnośnie baterii:
"We ran the UMi Super through our WiFi 720P YouTube 140lux test twice and received scores of just under 8 hours on one run and 8 hours on the 2nd run.
Not a bad result, but below what we’d expect from a modern SoC with a 4000mAh battery. Faced with these results, we decided to test a full charging (0%) to (100%) with our meter. We performed the test twice and found the UMi Super does not have a 4000mAh battery. In fact, it’s far lower, at 3000mAh." :-(
Nie wiem czy mogę podać link do źródła :-? .
parman

Reklama

Postprzez zdzich39 » poniedziałek, 4 lipca 2016, 13:53

Na Gizchina jest bardzo interesująca recenzja "UMI Super review – with super promises comes super responsibility"
Zalecam zainteresowanych fachową oceną Umi Super do przeczytania bo warto.

15
zdzich39

Postprzez zdzich39 » piątek, 15 lipca 2016, 13:00

Dzisiaj zobaczyłem na swiatandroid recenzje p. Weroniki - polecam szczególnie dla wszystkich niedowiarków i krytyków Umi Super.
zdzich39

Postprzez tpawel » piątek, 15 lipca 2016, 13:13

A widziałeś tam kiedykolwiek negatywną recenzje? Mają krytykować to,co sprzedają w swoim sklepie? Te recenzje są tyle warte co innych sklepów

Pochwały przyznane za posta: 2
tpawel
VIP

Pochwały: 39

Postprzez Flyagaric » piątek, 15 lipca 2016, 13:55

parman napisał(a):...We performed the test twice and found the UMi Super does not have a 4000mAh battery. In fact, it’s far lower, at 3000mAh. ...

Kolejny raz, te same tanie tricki, jak wcześniej Doogee, czy Vernee odnośnie szybkiego ładowania. Po czymś takim, choćby zbudowali nie wiem jaką torpedę, to nigdy nie spojrzę na nich inaczej niż jak na zwykłych, niepoważnych krętaczy.
Pewnie, że podaj źródło.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez tpawel » piątek, 15 lipca 2016, 15:46

Wow, spieprzyli teoretycznie idealny na papierze Touch, tak samo zrobili z jeszcze lepszym super.
tpawel
VIP

Pochwały: 39

Postprzez parman » piątek, 15 lipca 2016, 16:36

parman

Postprzez Dablju » piątek, 15 lipca 2016, 19:11

UMI prowadzi bardzo agresywną kampanię, na gizchina praktycznie codziennie jest news o modelu Super, a to OTA update, a to nowa wersja Euro 2016 a to porównanie z innymi a to promocja, można tak w nieskończoność. Gdyby telefon faktycznie był taki super to pojawiły by się 2-3 newsy, recenzja i koniec. Ludzie nie chcą tego czegoś kupować a już na pewno nie za 200$.
Dablju
VIP

Pochwały: 29

Postprzez blue_voyager » piątek, 15 lipca 2016, 20:26

Jaki by on nie był, kupujących chyba jednak jest sporo - u mnie ten model jest ostatnio w czołówce zainteresowania klientów jeśli chodzi o akcesoria (podobnie jak UMI Touch i UMI Rome). Ludzie to jednak kupują.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Postprzez parman » piątek, 15 lipca 2016, 21:13

Sądzę, że nie jest to może telefon idealny. Ma swoje wady (jak wiele "chińczyków"). Ale... Ja używam go już koło miesiąca i napiszę Wam, że naprawdę spisuje się nieźle. Może po prostu trafił mi się taki egzemplarz? Najbardziej jestem zadowolony z jakości wyświetlacza. Nie chcę tu robić reklamy, ale jest naprawdę dobry. Pisałem już wcześniej w tym wątku o Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32. Zmieniłem go na Umi, bo po prostu byłem rozczarowany wyświetlaczem. Kolory i jasność pozostawiały wiele do życzenia. Fakt, że z pojemnością baterii w Umi pojechali po bandzie, ale na 1,5 dnia używania (niezbyt ekstremalnego) wystarczy. Ostatni update trochę skopał dokładność GPS'a (poprzednio wg GPS Test Plus accuracy 7-8 ft a obecnie 16-17 ft). Co do samego oprogramowania to jest ok. Nic się nie zacina. Restart zdarzyło mi się zrobić może 2 razy, bo telefon nie reagował. O aparacie foto się nie wypowiem, bo go nie używam :-). WI-FI i blutooth działają ok. Chociaż czytając wypowiedzi na forum XDA wiem, że niektórzy mają problemy. Może trochę się zmieni jak wyjdzie Cyanogen Mod 13 (zapowiedziane)? Także nie dajmy się zwariować ;-). Ja w każdym razie nie narzekam. Pozdrawiam wszystkich :-D!
parman

Postprzez hormon » sobota, 16 lipca 2016, 22:47

Troche problemów z tym telefonem jest, ale jak z każdym "chińczykiem".
hormon

Pochwały: 6

Postprzez zdzich39 » piątek, 22 lipca 2016, 21:53

Po perturbacjach z UC i naliczeniem VATu odebrałem telefon osobiście z WER Pruszcz Gd. Poprzednio miałem Speed 7+ bardzo
zbliżony sprzętowo więc mogę je porównać. W ciągu 2 tygodni używania stwierdziłem, że Umi jest lepszy-szybszy sprzętowo
nawet jakość zdjęć jest b. podobna trudno powiedzieć, które lepsze choć Umi ma większe możliwości ustawień nie mówiąc o
możliwości korekty. Rozczarowany jestem tylko baterią na pewno nie ma 4000mAH bo wystarcza na 1 dzień - faktycznie
ładowanie jest błyskawiczne. Inne bajery zastosowane są miły i dobrym pomysłem - ułatwiają pracę i ustawienia telefonu jak
się chce. Najlepszy jest wyświetlacz po aktualizacji to prawie jak Amoled.
zdzich39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do UMI