• Reklama

Umi Super

Re: Umi Super

Postprzez Boomszakalaka » niedziela, 12 czerwca 2016, 16:15

Straszny spam w tym temacie się zrobił. Wiadomo, że UMI wcześniejszymi telefonami rozczarowało ale to wątek o konkretnym modelu a nie o samej firmie czy o tym ile ktoś by za UMI dał a ile nie. Nabywcy się pewnie znajdą, to i opinie można będzie tu poczytać. Na razie dyskusja jest zbędna, dajcie sobie na wstrzymanie.

Wysłane z mojego X98 Air 3G(C5J6) przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 14

Reklama

Postprzez kombajnik » niedziela, 12 czerwca 2016, 16:28

Moim zdaniem chociaż nie jest to nasze 200$ to warto ostrzec kolegę z forum o pewnych niebezpieczeństwach wiążących się z tą marką, bo ja UMI zaliczam do marki "zwiększonego ryzyka" w której mogą częściej niż w innych markach wystąpić jakieś problemy. Co komuś z tego że będzie miał ładny telefon z fajnymi parametrami skoro zaczną się z nim dziać cuda po kilku miesiącach i telefon wyląduje na półce? Chyba lepiej w takiej sytuacji mimo wszystko odciągnąć kogoś od danego wyboru i zaproponować coś bardziej sprawdzonego.
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 13

Postprzez Boomszakalaka » niedziela, 12 czerwca 2016, 16:42

Kolega już kupił, a jeśli ktoś rozważa zakup to i tak pewnie zada sobie trud i zbada trochę firmę i jej wcześniejsze produkty. Tu nie ma pytania czy warto tylko wątek typowo żeby pogadać o samym telefonie, także wg. mnie kilkanaście postów ostrzegających to lekka przesada.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Postprzez Dablju » niedziela, 12 czerwca 2016, 16:54

A wg mnie jak najbardziej takie posty są potrzebne, będzie można za miesiąc - dwa zweryfikować co rzeczywiście smartfon oferuje i na ile nasze przewidywania okazały się słuszne. Niechby im się w końcu udało coś solidnego stworzyć, ale jeśli telefon okaże się porażką to trzeci raz nikt się nie nabierze.
Dablju
VIP

Pochwały: 29

Postprzez Flyagaric » niedziela, 12 czerwca 2016, 19:17

Boomszakalaka napisał(a):Straszny spam w tym temacie się zrobił...
Na razie dyskusja jest zbędna, dajcie sobie na wstrzymanie.

Do spamu, to ty się właśnie przyczyniasz. Jak liczyłeś na konkrety, to jest na to zwyczajnie za wsześnie.
Dyskusja na pewno nie jest zbędna - jest temat, jest dyskusja. Twoje uwagi są dziwne.
Kolega już kupił, a inny rozpatruje - warto, żeby wiedział na co się porywa, bo jak sam piszesz: do tej pory się nie popisali. A kwota do wydania spora, i można ją spożytkować dużo lepiej.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez zdzich39 » niedziela, 12 czerwca 2016, 19:51

Odpowiem jako zainteresowany - przede wszystkim otrzymałem e-mail, że dzisiaj o 03:25 ich czasu telefon został wysłany - oczywiście poprzednie modele nie był zbyt udane ale b. dużo przeczytałem uwag opinii i zapewnień z strony producenta z tym razem będzie znacznie lepiej żeby nie powiedzieć super. Być może są to kolejne bardziej życzeniowe zapewnienia niż prawdziwe. Może jest mi trudno racjonalnie to uzasadnić ale ja uwierzyłem w obietnice i zapewnienia stąd taka decyzja.
Czas pokaże kto ma rację - bo jednak dziwie się skąd tyle niechęci do UMI.
zdzich39

Postprzez blue_voyager » niedziela, 12 czerwca 2016, 21:36

Boomszakalaka napisał(a):Straszny spam w tym temacie się zrobił. Wiadomo, że UMI wcześniejszymi telefonami rozczarowało ale to wątek o konkretnym modelu a nie o samej firmie czy o tym ile ktoś by za UMI dał a ile nie. Nabywcy się pewnie znajdą, to i opinie można będzie tu poczytać. Na razie dyskusja jest zbędna, dajcie sobie na wstrzymanie.

Wysłane z mojego X98 Air 3G(C5J6) przy użyciu Tapatalka

Nie rozumiem dlaczego ta dyskusja miałaby być zbędna, są na forum wątki o telefonach, które miały po kilkadziesiąt stron, zanim ktos dostał zamówienie. Proszę tylko trzymac się tematu, posty typu "kup lepiej telefon X" będą lądowały w koszu.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Postprzez Flyagaric » niedziela, 12 czerwca 2016, 21:36

No cóż, jak robiłeś to świadom tego co może cię spotkać, to ok. Jednak warto naświetlić, żeby inni się nie nacięli na fakt, że ta firma bryluje w marketingu, a jeszcze nigdy nie podołała obietnicom. Kwota jest spora - można mieć świetny fon w tej cenie. Jak ktoś się zdecyduje na presale'a UMI, to mogę to tylko wytłumaczyć pociągiem do hazardu, albo chęcią testowania nowości.

zdzich39 napisał(a):...
bo jednak dziwie się skąd tyle niechęci do UMI.

Ostatnia rzecz, której można się dziwić, w świetle dotychczasowych 'sukcesów' tej firmy.
Ostatnio edytowano niedziela, 12 czerwca 2016, 21:51 przez Flyagaric, łącznie edytowano 2 razy
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez Boomszakalaka » niedziela, 12 czerwca 2016, 21:39

Flyagaric napisał(a):
Boomszakalaka napisał(a):Straszny spam w tym temacie się zrobił...
Na razie dyskusja jest zbędna, dajcie sobie na wstrzymanie.

Do spamu, to ty się właśnie przyczyniasz. Jak liczyłeś na konkrety, to jest na to zwyczajnie za wsześnie.
Dyskusja na pewno nie jest zbędna - jest temat, jest dyskusja. Twoje uwagi są dziwne.
Kolega już kupił, a inny rozpatruje - warto, żeby wiedział na co się porywa, bo jak sam piszesz: do tej pory się nie popisali. A kwota do wydania spora, i można ją spożytkować dużo lepiej.

Kilkanaście postów o tym samym to moim zdaniem przesada, tyle. Parę uwag które mogą przestrzec przed wyrzuceniem w błąd - super, po to przecież jest forum ale dopóki nie ma opinii testerów czy użytkowników to tylko przypuszczenia i skoro kolega już zaryzykował to lepiej już dyskutować dalej jak już będą jakieś recenzje. Nie liczyłem na konkrety, chodzi mi właśnie o to by na nie zaczekać, niż gdybać jak będzie i powtarzać cały czas to samo.

Rzeczywiście jednak mój pierwszy post wybrzmiał nie tak jak chciałem, za co przepraszam i już obiecuję nie spamować dalej.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Postprzez tpawel » niedziela, 12 czerwca 2016, 21:49

zdzich39 napisał(a):Odpowiem jako zainteresowany - przede wszystkim otrzymałem e-mail, że dzisiaj o 03:25 ich czasu telefon został wysłany - oczywiście poprzednie modele nie był zbyt udane ale b. dużo przeczytałem uwag opinii i zapewnień z strony producenta z tym razem będzie znacznie lepiej żeby nie powiedzieć super. Być może są to kolejne bardziej życzeniowe zapewnienia niż prawdziwe. Może jest mi trudno racjonalnie to uzasadnić ale ja uwierzyłem w obietnice i zapewnienia stąd taka decyzja.
Czas pokaże kto ma rację - bo jednak dziwie się skąd tyle niechęci do UMI.

A co miał producent napisać? Mamy nadzieję że tym razem nam się uda bez wtop? :D Zapewniają bo muszą. Xiaomi, Meizu, Huawei,ZTE mógłbym kupić bez wcześniejszych recenzji jeśli by się opłacało. Reszta niestety ale szkoda nerwów. Lepiej poczekać choć tydzień,dwa na pierwsze,niezalezne recenzje
tpawel
VIP

Pochwały: 37

Postprzez zdzich39 » niedziela, 12 czerwca 2016, 23:02

Widzę, że się trochę pospieszyłem, dzięki że mi to uświadomiliście. Teraz cała nadzieja, że pięknej katastrofy nie będzie.
zdzich39

Postprzez tpawel » niedziela, 12 czerwca 2016, 23:45

Trzymam kciuki. Brakuje jakiś dobrych,rozsądnie wycenionych sprzętów z lte800
tpawel
VIP

Pochwały: 37

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do UMI