• Reklama

UMI PLUS, Test, Recenzja, opinie

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

UMI PLUS, Test, Recenzja, opinie

Postprzez marx » 10 paź 2016, o 23:13

Recenzja UMI PLUS, Test nowego flagowca UMI. UMI PLUS jest ciekawym telefonem, który ma kilka zalet jak i wad. Na plus trzeba zaliczyć dobrą baterię, płynnie działający system, poprawiono też działanie GPS w stosunku do poprzednich modeli UMI, bardzo dobre wypada telefon pod względem łączności, będziemy mieli bardzo dobry zasięg w dowolnym miejscu Polski, WiFi też jest czułe. Budowa telefonu jest na dobrym poziomie, stylistyka telefon nie wyróżnia się na tle innych chińczyków. Jednak od flagowca oczekiwałbym znacznie więcej, najbardziej zawiodłem się na aparacie fotograficznym , nie zrobił też na mnie wrażenia wyświetlacz. Zważywszy jednak na cenę i porównując parametry do renomowanych marek, to telefon wypada świetnie
http://gadzet.telchina.pl/recenzja-umi- ... gowca-umi/
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: UMI PLUS, Test, Recenzja, opinie

Postprzez tomikitwo » 10 paź 2016, o 23:42

Do porzygu z tymi UMI. Te wszystkie super, max, plus to wszystko jest jeden telefon...
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 29
Telefon:: 3310

Re: UMI PLUS, Test, Recenzja, opinie

Postprzez omi » 10 paź 2016, o 23:51

Też mi ciężko znaleźć istotne różnice. Poza cenę to 3 x ten sam mediatek. Różnice minimalne.
omi
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Samsung

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin