• Reklama

UMI IRON, UMi IRON Man is Coming !

Oferta i promocje sklepu coolicool.com

Re: UMI IRON, UMi IRON Man is Coming !

Postprzez ra-vau » wtorek, 23 czerwca 2015, 23:58

Maltis napisał(a):
ra-vau napisał(a):bateria niewymienialna... ale za 169 to chyba ciekawa propozycja bedzie 8-)

ra-vau a powiedz kolego ile to razy tak wymieniasz ta baterię w telefonie? Co kupujesz telefon i od razu myślisz, kurde trzeba wymienić baterię...?
Ja w swoim życiu tylko raz wymieniałem baterię, w 4 letnim telefonie ojca.. I założę się ze Ty niewiele częściej.

Albo ja czegoś nie łapę...

Nie lapiesz. Lecz juz wyjasniam. Wyobraz sobie, ze ktos intensywnie uzytkuje telefon... Ma 2/3 baterie ktore miesza sie w kieszeni marynarki np, a gdy zachodzi potrzeba to wymienia baterie przy 5% na naladowana. Ba... Mam dedykowana ladowarke do tych baterii wiec jestem w stanie jedna sobie ladowac, a druga miec w telefonie... Wychodze z domu z dwiema nakadiwanymi, a gdy zajdzie potrzeba to wymieniam. Tylko nie porobuj wmowic mi ze ladowanie powerbanku 10000mah i noszenie go ze soba jest wygodniejsze niz baterii ktora wazy ile gram i jak wielka jest? :) Dlatego nonremovable bats sa nie dla mnie, ale co kto woli :)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 96

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez coolicool » środa, 24 czerwca 2015, 07:36

Now Umi Iron Giveaway activity is out :http://www.coolicool.com/Promotions/umi.html Welcome to Participate in it .Good luck to everyone :-)
$199.99 for Elephone S7

Obrazek
coolicool
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez Gap12 » sobota, 4 lipca 2015, 13:34

Jest jakiś nowy kod promocyjny bo tamten nie działa ?
Gap12
AKTYWNY

Pochwały: 3

Poprzednia strona

Powrót do coolicool.com