• Reklama

UMI Iron - opóźnienie w produkcji

UMI Iron - opóźnienie w produkcji

Postprzez Dani » piątek, 24 lipca 2015, 16:18

UMI za pośrednictwem swojego profilu na FB umieściło następującą informację:

Dear UMI Fans,
Due to software stability issues, we will not be able to deliver the UMI Iron to you as planned. We sincerely apologize for this.
The delay is due to the root access turning out to be much more difficult than we expected. Our engineers have managed to get gain root access but in order to get users to enjoy all the RootJoy services our team needs about two more weeks of testing stability.
For us its very important to deliver the IRON to our fans with a perfectly optimized Android 5.1 experience with everything the IRON has to offer.
Supply will be happening on the 15th of August
Due to unexpected big amount of orders, we plan to complete all orders within a week to our distributors.
Again we are very sorry for the delay and for the ones that are willing to be a little more patient, UMI Team is giving away a free 19.99USD worth UMI Iron Smart flip-cover included with the phone.
If you are not willing to wait two more weeks, we advise to ask for a refund by contacting the store you ordered from. But we promise the IRON experience will make up for all the waiting.
With our deepest apologize,
UMI Team.

Obrazek

W skrócie - w związku z nieoczekiwanymi problemami z pełnym dostępem do roota, UMI postanowiło jeszcze przez dwa tygodnie potrzymać telefony i je testować, tak aby użytkownicy w pełni mogli się cieszyć z funkcji Rootjoy i wszystkich możliwości jakie daje IRON. Proszą o cierpliwość oraz w ramach zadośćuczynienia dokładają obudowę wartości 20$ w gratisie. Zapytacie zapewne, co z tymi co zamówili wersje z obudową, szkłem itd, bo teraz takie promocje były? UMI zaleca w tym wypadku kontakt ze sprzedawcą, ja sam walczę o wymianę tego pokrowca na powerbank.
Dani

Reklama

Re: UMI Iron - opóźnienie w produkcji

Postprzez Flyagaric » piątek, 24 lipca 2015, 17:16

No, pokrowiec za 20$, to brzmi dość abstrakcyjnie, więc chyba jest o co walczyć.
Czy powyższe oznacza, że Gizchina swoje 'Hands on' dokonywało jeszcze na egzemplarzu przedprodukcyjnym? Może dlatego, jeszcze testu nie umieścili, choć miał być już dawno.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez Dani » niedziela, 26 lipca 2015, 09:38

Tej recenzji nie widziałem, ale pewnie tak. W innej co oglądałem, było narzekanie na baterię, ale była też informacja, że firma umieści lepszą w ostatecznej wersji telefonów, a recenzentowi wysłali telefon z gorszą, żeby szybko go dostał do recenzji
Dani

Postprzez wacie72 » wtorek, 18 sierpnia 2015, 16:30

Macie jakieś info na temat rozpoczęcia wysyłki UMI Iron ?
A może już ten telefon jest wysyłany do kupujących ?
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 33

Postprzez chinczyk » wtorek, 18 sierpnia 2015, 18:02

wacie72 napisał(a):Macie jakieś info na temat rozpoczęcia wysyłki UMI Iron ?
A może już ten telefon jest wysyłany do kupujących ?

Wysylki juz sa realizowane, zamowilem swojego na poczatku sierpnia i dopiero dzisiaj wyszla wysylka, takze ida ida ;-)
chinczyk

Pochwały: 2

Postprzez wacie72 » wtorek, 18 sierpnia 2015, 19:29

Jaki kolor zamówiłeś jeżeli można wiedzieć ?
Jest już w śledzeniu czy dopiero masz numer ?
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 33

Postprzez Gap12 » środa, 19 sierpnia 2015, 00:18

Ja tez dostalem dzisiaj number do sledzenia od goldway kolor srebrny zamawialem 2 lipca
Gap12
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez chinczyk » niedziela, 23 sierpnia 2015, 13:13

wacie72 napisał(a):Jaki kolor zamówiłeś jeżeli można wiedzieć ?
Jest już w śledzeniu czy dopiero masz numer ?

Zamowilem srebrny.
Tak moge go juz sledzic od 20sierpnia.
chinczyk

Postprzez chinczyk » środa, 2 września 2015, 17:44

Nie moge edytowac poprzedniego postu wiec napisze ze juz od tygodnia jestem posiadaczem tego telefonu ;)
Powiedzcie mi czy jesli w zestawie gratis mialem dostac etui i szklo o wartosci lacznej $31 i dostalem sam telefon, to czy chinczyk powinien mi doslac brakujace etui ze szklem lub zwrocic ich rownowartosc? Bo moj upiera sie ze moze dac $3 rabatu bo to byly gratisy i nie moze wiecej....dla mnie jest to smieszne bo nawet zamawiajac od innego osobno te akcesoria wyniasa mnie $30..
chinczyk

Postprzez eject » czwartek, 3 września 2015, 11:39

powinien dosłać.
eject
AKTYWNY

Postprzez Flyagaric » czwartek, 3 września 2015, 15:34

Bez jaj - pewnie, że powinien dosłać, albo niech da zniżkę, za którą można te rzeczy dokupić.
No chyba, że dostałeś go za taką cenę, że i tak się opłaca, to sam pomyśl. Nie znaczy to oczywiście, że nie warto zawalczyć o swoje.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez CatchMe » czwartek, 3 września 2015, 21:09

witam posiadam ten tel od niecałego tyg. dzisiaj wyswietlacz odmowil posluszenstwa. w pewnym momencie zrobil sie czarny i tyle. telefon dziala. slychac dzwiek powiadomien itp
CatchMe

Następna strona

Powrót do UMI