• Reklama

Umi czy Ulefone

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Umi czy Ulefone

Postprzez suchy1000 » 14 cze 2016, o 08:40

Witam

Interesuje mnie wasze zdanie o firmie UMI. Jestem zainteresowany zakupem flagowca tej firmy umi super ale nigdy nie miałem styczności z ta firma. Obecnie posiadam ulefona be touch 3 jestem mega zadowolony z tej firmy i na samym poczatku byłem nastawiony na zakup ulefona future. Ale umi mnie zaciekawiło. Prosze podzielcie się swoimi doświadczeniami z użytkowania telefonów tych dwóch producentów oraz opiniami które wnioskujecie z obserwacji rynku.
suchy1000

Reklama

Re: Umi czy Ulefone

Postprzez tpawel » 14 cze 2016, o 09:01

Moje zdanie jest takie że lepiej poczekać na pierwsze recenzje użytkowników bo jak dla mnie obie marki są podwyższonego ryzyka
tpawel
VIP

Pochwały: 69

Postprzez Flyagaric » 14 cze 2016, o 12:45

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Słuchaj kolegi, bo mądrze prawi, chyba, że nie masz problemu z podejściem typu "bez ryzyka, nie ma zabawy", to wtedy ok.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 72

Postprzez zielony14 » 14 cze 2016, o 14:23

Obydwie marki są raczej budżetowe i niezbyt pewne, możesz kupić ich telefony i byc zadowolonym a możesz się rozczarować, tak jest z mniej brandowymi telefonami. Trzeba mieć szczęście do sprzętu.
Ja na Twoim miejscu kupił bym coś zaufanego i bardziej znanego.
LeTv x600 3/32
Pomoc w zakupach z Chin

Więcej informacji PW lub "zleceniekupna@gmail.com"
zielony14
VIP

Pochwały: 56

Postprzez slavo22 » 14 cze 2016, o 15:26

No niestety są to firmy które lepiej wyglądają na papierze. Trzeba liczyć na szczęście żeby dostać egzemplarz bez wad.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 52

Postprzez Ssns » 16 cze 2016, o 00:51

Posiadam Ulefone Vienna, jestem zadowolony, uzywam juz miesiac, nie mam nic do zarzuecenia, stockowy android 5.1 moze laskawie dadza w koncu 6.0 bo obiecali w czerwcu, podobno umi super lepiej wypada od ulefone future, jednak od razu mowje o jakosci zdjec bo naprawde nie powalaja, stosunkowo dobre audio i ekran
Ssns

Postprzez tpawel » 16 cze 2016, o 01:08

Ulefone Vienna? Ten klasyfikowany przez nich jako muzyczny? I ma tylko stosunkowo dobre audio?
tpawel
VIP

Pochwały: 69

Postprzez Ssns » 16 cze 2016, o 12:11

Ocenilem jako calosc, poniewaz zawiodlem sie ze nie ma glosnikow stereo, na szczescie jest czysty dzwiek i jest baprawde glosny, na sluchawkach jakosc jest naprawde swietna, nie bede porownywal do htc, ale najprawdopodobniej niewiele odstaje, na sluchawkach bluetooth tez naprawde sobie dobrze radzi w trybie bezstratnym, a co wazniejsze cena jest niiezla w maju kupilem go za 633zl,jednak moglem poczekac ten miesiac i kupic umi super, uzywam sporo multimediow i czytam ebooki wiec taka bateria 4k mah by sie przydala, (pol dnia jestem w stanie uzutkowac na 3250mah) co prawda helio p10 to troche zart wiec jak ktos gra w gry to polecam vernee apollo lite, bo helio x20 jest optymalny
Ssns

Powrót do Porównania telefonów