• Reklama

Ulefone Paris

dyskusja o Telefonach Ulefone be Pro, ulefone be X.

Re: Ulefone Paris

Postprzez KamilloM » czwartek, 21 stycznia 2016, 09:52

Ja kupiłem u tego sprzedawcy: http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_236809.html (przesyłka dotarła po 9 dniach)

Jedynym mankamentem tego sprzętu jest niestety jakoś rozmów a szczególnie po stronie rozmówcy - głos jest cichy, w oddali i z szumem :-(

Może jest na to jakieś rozwiązanie?
KamilloM

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez swiezak82 » czwartek, 21 stycznia 2016, 10:11

To fakt jakość rozmów nie jest najlepsza. Dzisiaj spróbuję się tym zająć. Zrobię roota i pozmieniam w mobileuncle tool.
Jeszcze jedno co denerwuje to spam, który się pojawia. Wyskakują jakieś śmieci do instalacji. Żeby to zniknęlo to albo restart telefonu albo kliknięcie na to a następnie zamknięcie. Trochę to denerwujące się robi. Twórcom kupiony w Gearbest, rom nie zmieniałem bo na początku nie widziałem takiej potrzeby.
Też macie te reklamy?
swiezak82
VIP

Pochwały: 36

Postprzez KamilloM » czwartek, 21 stycznia 2016, 10:40

Ja od razu dostałem aktualizację aplikacji po czym wgrałem root-a. Żadne dodatkowe apki do instalowania się nie pojawiają.

Proszę o info czy i jakie ewentualnie ustawienia w mobileuncle tool poprawiły jakość rozmów.
KamilloM

Postprzez FastMan » czwartek, 21 stycznia 2016, 11:24

Jest jakaś możliwość wyłączenia tego zegarka w tym etui z okienkiem? Szukałem już wszędzie w opcjach i nie widzę takiej opcji. W elephone p7000 normalnie jest menu w ustawieniach w wyświetlaczu, a tutaj nie mogę nic podobnego znaleźć.
FastMan

Postprzez microbi » czwartek, 21 stycznia 2016, 12:11

Reklam brak, musiałeś coś doinstalować.
Przytrzymaj na pasku powiadomień reklamę przez chwilę, tapnij w (i) po prawej i wyłącz komunikaty.
microbi

Postprzez kiu86 » poniedziałek, 25 stycznia 2016, 10:58

Witacie mam etui to z okrągłym okienkiem co po zamknięciu pokazuje się zegarek lub sterowanie muzyką. Czy istnieje możliwość ustawienia czasu po jakim ma wygasić (wyłączyć się) ten zegarek? Wiem, że zmiana w ustawienia->uśpienie powoduje wygaszenie automatycznie po 15s 30s itp. w zależności od ustawienia, ale denerwuje mnie to bo jak ustawie 15s to fajnie szybko wygasa ekran z zegarkiem, ale jak czytam artykuł na necie i nie wykonam ruchu to wyłącza ekran po 15 s.

Interesuje mnie czy jest jakaś apka lub inne ustawienie, które osobno ustawia wygaszenie wyświetlacza w trakcie użytkowania, a osobno zegarka po zamknięciu klapki. Nie chcę za każdym razem wciskać przycisku zasilania aby wygasić zegarek a świecenie przez dłuższy czas zżera niepotrzebnie baterię.
kiu86

Postprzez microbi » poniedziałek, 25 stycznia 2016, 22:09

Nie spotkałem się z taką opcją (a przejrzałem wszystko od góry do dołu i w drugą stronę), a apki do tego tym bardziej nie widziałem. Ustawiłem na 1 min i nie ma bólu. Wszystkie telefony mam na 1 min, oszczędność jest pewnie tak wielka, że nie ma co bić piany, może z 10 minut dłuższe działanie baterii.
microbi

Postprzez microbi » wtorek, 26 stycznia 2016, 13:10

Dobra wiadomość dla posiadaczy Parisa, niebawem będzie dostępna (lub już jest) szósta poprawka 20160107 a w niej:
poprawione nieprzeczytane maile, dodana opcja dająca możliwość ustawiania oddzielnych dzwonków dla obu kart SIM, zwiększona wrażliwość czujnika światła (proximity sensor), oraz możliwość korzystania z latarki poniżej 15% baterii.

Do tego potwierdzono Androida 6 w marcu oraz zapowiedziano wcześniej udostępnienie bety tego systemu.
microbi

Postprzez Flyagaric » wtorek, 26 stycznia 2016, 14:28

microbi napisał(a):Dobra wiadomość dla posiadaczy Parisa, niebawem będzie dostępna (lub już jest) szósta poprawka 20160107 a w niej:
poprawione nieprzeczytane maile, dodana opcja dająca możliwość ustawiania oddzielnych dzwonków dla obu kart SIM, zwiększona wrażliwość czujnika światła (proximity sensor), oraz możliwość korzystania z latarki poniżej 15% baterii.

Do tego potwierdzono Androida 6 w marcu oraz zapowiedziano wcześniej udostępnienie bety tego systemu.

Proximity sensor - to czujnik zbliżeniowy, a nie czujnik światła.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez microbi » wtorek, 26 stycznia 2016, 16:40

Masz całkowitą rację, pisząc tamto myślałem o czujniku zbliżeniowym, ale napisałem o czujniku światła, ot mnie jakoś oświeciło.
microbi

Postprzez Charles18 » środa, 27 stycznia 2016, 11:08

Jaka jest jakość zdjęć, czy HDR działa, czy można ustawiać czas naświetlania?
Charles18

Ostrzeżenia: 5

Postprzez Rianess » środa, 27 stycznia 2016, 17:28

Charles18 napisał(a):Jaka jest jakość zdjęć, czy HDR działa, czy można ustawiać czas naświetlania?

Zdjęcia są na prawdę dobrej jakości, HDR działa, czas naświetlania nie znalazłem, ale może gdzieś jest
Rianess

Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ulefone