• Reklama

Ulefone Paris szybkie zużycie baterii

dyskusja o Telefonach Ulefone, opinie, problemy. pomoc, wsparcie.

Ulefone Paris szybkie zużycie baterii

Postprzez janusz1976s » 23 gru 2015, o 00:04

Witam, opiszę w paru słowach co mnie spotkało i może ktoś coś pomoże. Dwa tygodnie temu przyszedł mój Paris, na początku wszystko super, nagle po tygodniu użytkowania strasznie szybko zaczął zżerać baterie. Przy wyłączonych wszystkich funkcjach prądożernych, nawet wyjętej karcie sim, wysysa 30% baterii na nocnym czuwaniu. normalne użytkowanie to okolo 10 godzin. Zrobiłem roota, przywróciłem ustawienia fabryczne i nic. W ustawieniach w telefonie w kategorii bateria, tak duże zużycie oznaczone jest przy "nieaktywnym telefonie" nawet ponad 40 %, kiedy ekran zżera tylko kilka czy kilkanascie.Czy spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją? problem nie leży więc po stronie baterii, tylko chyba bebechów.Czy macie jakieś pomysły? Czy gdybym wgrał nowego roma( a nie wiem bardzo co to takiego) to mogłoby pomóc? Czy jedyne wyjście to wysłanie do serwisu do maj frienda. Kupiłem go w wydaje się wiarygodnym sklepie Gearbest.
janusz1976s

Reklama

Re: Ulefone Paris szybkie zużycie baterii

Postprzez fake4r » 23 gru 2015, o 00:09

Zainstaluj najpierw wakelock detector i sprawdź po 24h co tam dokładnie tyle zżera. Może znajdzie się dokładny winowajca.
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Postprzez jerzyjerzy » 26 gru 2015, o 02:11

Akurat wysoki procent kategorii #nieaktywny telefon# jest absolutnie normalne przy minimalnym użytkowaniu. Wystarczy się tylko zastanowić - jeśli nic innego nie działa, najwięcej energii zużywa się na samo puste utrzymanie telefonu w stanie czuwania.
jerzyjerzy

Pochwały: 9

Postprzez janusz1976s » 27 gru 2015, o 00:17

kupiłem dwa telefony, jeden trzyma prawie trzy dni, drugi max kilkanaście godzin.
janusz1976s

Postprzez TediPower » 27 gru 2015, o 02:14

To teraz zamień je ten co trzyma 3 dni używaj a tamten schowaj do szafy.
Też tak miałem - testowałem 2 x siswoo i7 z jednego korzystałem a na drugiego patrzyłem.
(Wyniki jak u ciebie były) :)
TediPower
AKTYWNY

Pochwały: 19

Postprzez TLasky » 30 gru 2015, o 16:57

A nie przypadkiem dziecku dałeś? :-P.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81

Postprzez dudijack » 2 sty 2016, o 11:03

janusz1976s napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Witaj. Moze to ci pomoże. Miałem ten sam przypadek co ty .Nic nie wskazywalo na to aby jakas apka pozerała baterie , aczkolwiek to własnie zainstalaowana przysłowiowo "okazyjnie" świateczna nakładka na ai.type.keyboard w nadświetlny sposób zżerała baterię . Moim zdaniem przywróć rom do stanu poczatkowego i problem ustanie.
dudijack

Powrót do Ulefone