• Reklama

Ulefone Metal

dyskusja o Telefonach Ulefone be Pro, ulefone be X.

Re: Ulefone Metal

Postprzez tpawel » niedziela, 4 września 2016, 15:44

No przy budżetowych tak, tyle że ulefone metal teraz kosztuje już 100+$
tpawel
VIP

Pochwały: 41

Reklama

Postprzez kibiklops » poniedziałek, 5 września 2016, 12:03

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W telefonach za ok. 100$ też ciężko znaleźć lepszy sensor.
kibiklops

Postprzez tpawel » poniedziałek, 5 września 2016, 12:43

Ale nie uważasz że jeśli w telefonie za 50 i za 120$ jest ten sam sensor to to nie jest w porządku? Ma ktoś może jakieś sample z tego aparatu?
tpawel
VIP

Pochwały: 41

Postprzez lukszyk » wtorek, 6 września 2016, 12:34

Krzy$ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Widziałem w niektórych recenzjach na youtube, że ludzie narzekają na nieprecyzyjny dotyk, nie że jest zły, tylko że nie reaguje idealnie. Możesz potwierdzić coś takiego?
lukszyk

Postprzez Krzy$ » środa, 7 września 2016, 21:13

Miałem w ręku 2 telefony, i każdy działał idealnie. Fabryka nakleja 2 folie, jedna z napisami, druga czysta, a dotyk z foliami było ok. Dodatkowo w pudełku jest szkło. Żadnych problemów z telefonami nie było.
Krzy$
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez Krzy$ » środa, 7 września 2016, 21:22

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dyskusja o jakości sensorów jest bez sensu. To jest zwykły budżetowiec za 109$ z lepszych materiałów + ekran HD i niezłe gratisy. Telefony za 50$ mają dupiasty ekran, brak GG3, i wykonanie praktycznie z plastiku. Jak ktoś chce dużo lepsze zdjęcia, to musi wydać przynajmniej 200$. A i tak uważam że zdjęcia "Metal" robi OK.
Krzy$
AKTYWNY

Postprzez mp3playerfan » środa, 7 września 2016, 23:17

Krzy$ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dyskusja o jakości sensorów jest bez sensu. To jest zwykły budżetowiec za 109$ z lepszych materiałów + ekran HD i niezłe gratisy. Telefony za 50$ mają dupiasty ekran, brak GG3, i wykonanie praktycznie z plastiku. Jak ktoś chce dużo lepsze zdjęcia, to musi wydać przynajmniej 200$. A i tak uważam że zdjęcia "Metal" robi OK.

Ja sie nad nim mocno zastanawiam a z drugiej strony Redmi 3s 2/16 i dalej nie jestem pewien.
Moze ktos pomoc w tej sprawie?
Jurek

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
mp3playerfan

Postprzez Krzy$ » czwartek, 8 września 2016, 18:45

Decyzje musisz sam podjąć. Ulefone solidna obudowa, w redmi to połowa to plastik, i czytałem opinie że źle spasowane. W Metalu roota robisz od ręki. A dodatkowo Ulefone wypuścił wersje GOLD - kolor obudowy rzecz jasna..
Krzy$
AKTYWNY

Postprzez fake4r » czwartek, 8 września 2016, 18:50

Za Ulefone przemawia cena, 3GB ramu.
Za Redmi 3S, niewątpliwie bateria, jest minimalnie mniejszy i lżejszy. Spasowanie uważam że jest bardzo dobre, plastik jest na górze i dole. Tylna klapka metalowa.
Ogólnie uważam że Xiaomi to bardziej wiarygodna firma niż Ulefone. Ja ze swojego R3 jestem zadowolony, jak za telefon w tych pieniądzach spisuje się świetnie.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Postprzez safian » niedziela, 11 września 2016, 23:06

Mam ten telefon od kilku dni i ogólnie sprawuje się bardzo dobrze, chociaż faktycznie aparat jest średni.
Powiedzcie mi jeszcze, jak u Was sprawuje się czytnik linii papilarnych? Bo szczerze powiedziawszy u mnie dość kiepsko, nie wiem czy to wina softu, czy czego? :(

W ogóle to widzieliście to:
http://blog.ulefone.com/customize-ulefo ... el-source/
Można spodziewać się wielu ciekawych ROMów :)
safian

Pochwały: 3

Postprzez kibiklops » poniedziałek, 12 września 2016, 17:39

mp3playerfan napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sam stoję przed identycznym dylematem. Redmi 3S czy Ulefone Metal.

safian napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Safian - jako posiadacz możesz odnieść się do tego?
Jak w tym telefonie z głośnością dzwonków telefonicznych i jaka jest głośność i jakość dźwięku słuchawki telefonicznej?
Dioda LED mocno świeci, czy tak marnie jak w większości chińczyków? Jaka jest szerokość obiektywów w aparacie przednim i tylnym? Wąskie kąty czy szerokie?
kibiklops

Postprzez coobah » wtorek, 13 września 2016, 22:05

kibiklops napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sam stoję przed identycznym dylematem. Redmi 3S czy Ulefone Metal.

Stałem przed takim samym problemem i zamówiłem na Gearbest Ulefone'a.
Już do mnie leci, jak doleci to opiszę wrażenia... :)
coobah

Pochwały: 6

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ulefone