• Reklama

Ulefone Be Touch 2 problemy po aktualizacji FOTA

dyskusja o Telefonach Ulefone be Pro, ulefone be X.

Ulefone Be Touch 2 problemy po aktualizacji FOTA

Postprzez GaNder84 » 2 lip 2016, o 13:33

Pobrałem już jakiś czas temu oficjalną aktualizację. Dnia 12.10.2015 i po niej mam problemy z proximity sensor i po update każdej apki uruchamia się ona. Są inne wady ale te mnie drażnią najbardziej. Wybieram połaczenie i od razu przygasa ekran.Pisałem do support ulefone i napisali abym przeinstalował i dali mi linki do tej aktualizacji ktora wlasnie mam. Ktos wie jak to naprawic? Zrobic downgrade czy cos ? Pozdrawiam
GaNder84

Reklama

Re: Ulefone Be Touch 2 problemy po aktualizacji FOTA

Postprzez GaNder84 » 10 lip 2016, o 20:28

Napisałem do Ulefone Service. Podali linki do softu ze strony ulefone.com zrobiłem jak napisali wgrał sie rom z datą 16.10.2015 który ma te same błędy co poprzedni. Czy ktoś ma podobne problemy z be touch? Prozę o kontakt z kimś kto ma zainstlowany Crystal rom bądz modulate rom?? Czy tam to działa??
GaNder84

Re: Ulefone Be Touch 2 problemy po aktualizacji FOTA

Postprzez voldo77 » 17 lip 2016, o 21:29

Witam
Ja mam pytanie również odnośnie BT2 :)
Mój BT2 pewnego razu wyłączył się i już się nie podniósł :(. Próbowałem wgrać system, jak zalecił serwis, ale pojawia się tylko logo Ulefone na starcie i koniec. Mogę trzymać tak włączony telefon przez 1h i dalej nic. Mam wgrany TWRP i chciałem wgrać inny soft, ale tutaj też pojawia się problem jak poniżej:
Obrazek
Próbowałem z dwoma różnymi systemami, ale za każdym razem jest to samo. TWRP pokazuje, że brak systemu i tyle..
Drodzy koledzy może, któryś z Was ma jakiś pomysł co może być przyczyną takiego stanu?
voldo77

Powrót do Ulefone