• Reklama

Ulefone Be Pro vs KingZone N3 Plus

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Ulefone Be Pro vs KingZone N3 Plus

Postprzez peweksik » 27 kwi 2015, o 13:28

Ulefone Be Pro vs KingZone N3 Plus który z nich bardziej się opłaca kupić? Chce by wytrzymał mi on na dłużej a nie miesiąc :)
peweksik

Pochwały: 1
Telefon:: Umi Emax

Reklama

Re: Ulefone Be Pro vs KingZone N3 Plus

Postprzez Lezer » 27 kwi 2015, o 15:43

W KingZonie odpadła mi ramka ta okalająca po 1,5 tygodnia...
Ulefone nie miałem w rękach :)
Lezer

Telefon:: xiaomi

Postprzez TLasky » 27 kwi 2015, o 16:36

Lezer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wśród bliskich mi osób jest już drugi KingZone i wszystko nawet lepiej niż w porządku :-). Jest to telefon, z którym trzeba się namęczyć (skonfigurować odpowiednio zużycie baterii oraz kwestie dźwięku na słuchawkach), ale wizualnie i przede wszystkim wielkościowo oraz pod względem płynności pracy nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Na minus bateria (co wyeliminowało go jako telefon dla mnie, bo wiszę na rozmowach przez kilka godzin dziennie :-D) i aparat (zwłaszcza przy słabym oświetleniu), ale cała reszta zdecydowanie na plus. Ule niestety w rękach nie miałem.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez Lezer » 27 kwi 2015, o 17:05

No widzisz kwestia niewiem czego ale ktoś na forum tez wcześniej miał problem z tą ramką, potwierdzam trzeba po zakupie trochę się namęczyć, ja lubię telefony gotowe do użytku odrazu wiec mojego po reklamacji u sprzedawcy ze względu na ramkę wymieniłem na gotówkę
Lezer

Telefon:: xiaomi

Postprzez peweksik » 28 kwi 2015, o 00:54

czyli Ulefone wygral :)
peweksik

Pochwały: 1
Telefon:: Umi Emax

Powrót do Porównania telefonów