• Reklama

Ulefone Be Pro - kiedy Android 5.0

dyskusja o Telefonach Ulefone be Pro, ulefone be X.

Re: Ulefone Be Pro - kiedy Android 5.0

Postprzez JJFlash » środa, 1 lipca 2015, 18:43

ulefone nie podał szczegółów.. stąd moje pytanie do tych co zainstalowali.. użytkownicy w komentarzach na fb tez nie są zbyt wylewni..
JJFlash

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez nikoxxx » środa, 1 lipca 2015, 19:23

To słabo szukałeś oto co znalazłem na Facebooku:
Be Pro:

1.Correct language mismatching in camera settings.
2.Fix mis-recognition of *# symbols in dialing.
3.Fix breakdown caused by from typing of W,P and special marks in dialing and message texting.
4.Other optimizations to improve OS stability.

NA stronie http://www.movilesdualsim.com/foros/ule ... k6732.650/ ludzie są bardziej wylewni co do tej wersji :). Z tego co napisali t-> http://www.movilesdualsim.com/tema/actu ... ro.106013/
A wiec:
1 Dodano w ustawieniach opcje HOTKNOT
2 Podobno lepiej trzyma bateria
3 Poprawiono WiFi

Niestety nadal jest problem z karta SD. Po włożeniu karty SD telefon usilnie "myśli" ze jest to pamięć wewnętrzna (nie da się tego zmienić w opcjach).

PS. Doczytałem się że jest szansa na nasz telefon Android 5.1, ponieważ UMI Zero ma taki sam procesor i już ma Androida 5.1. Kilka osób z www.movilesdualsim.com pisało w tej sprawie do Ulefone. Zobaczymy co z tego wyniknie.
nikoxxx

Pochwały: 4

Postprzez Maksu » piątek, 3 lipca 2015, 17:39

O matko boska, co to za skaszaniona aktualka znowu :shock:
No więc wszystko niby poprawnie się zainstalowało ale jak ten telefon teraz zamula to jest historia :-/
Wychodzę z radia internetowego - myśli. Chcę przewinąć ekran - duma czy łaskawie to zrobić.
Odłączam ładowarkę i... tapeta znika. A nie, jednak się pojawia po 30 sekundach. Ale znów znika :lol:
ULEFONE BE PRO za 490zł z VAT z CooliCool od 26.02.2015. (nadal ok, za wyj. wymiany baterii po 7 m-c)
Pobożne życzenie: http://pastebin.com/A0eDyc1g
Maksu
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez nikoxxx » piątek, 3 lipca 2015, 21:25

Do Maksa,

Możesz napisać coś więcej o tej aktualizacji. Mianowicie z jakiej wersji aktualizowałeś oraz jaka teraz masz. Czy nadal jest ten problem z karta SD (widziana jako pamięć wewnętrzna). Ja próbowałem wersje z 05.29 ale żadna aktualizacja mi nie wyskoczyła.
nikoxxx

Pochwały: 4

Postprzez pepe310 » piątek, 3 lipca 2015, 22:32

Tak sobie Panowie czytam i jakoś czuję podświadomie że jestem poza tymi problemami - u mnie wszytko to o czym piszecie działa bez problemu. A to tylko dlatego że mam K.K. ;)
Wygląda to na to że Ulefone lubi wielokrotnie rozwiązywać te same problemy, które już raz rozwiązało
pepe310

Postprzez Maksu » niedziela, 12 lipca 2015, 08:13

U mnie ta najnowsza wersja po 2 dniach się ustabilizowała. Choć wydaje mi się nadal, że jest delikatnie wolniejsza od poprzedniej. Czasem muszę drugi raz tapnąć albo jakaś aplikacja nieco dłużej się ładuje. Ogólnie wszystko jednak wróciło do normy więc jest ok.
Co do wifi - nie widzę różnicy.
Co do baterii - gdyby kolega wczesniej o tym nie wspomniał, też nie widziałbym różnicy ale faktycznie chyba nieco lepiej choć być może się sugeruję ww. wpisem.
ULEFONE BE PRO za 490zł z VAT z CooliCool od 26.02.2015. (nadal ok, za wyj. wymiany baterii po 7 m-c)
Maksu
AKTYWNY

Postprzez pepe310 » środa, 2 grudnia 2015, 00:58

Witam ponownie.
Zauważyłem, że w sierpniu wyszła nowa wersja aktualizacji do 5.0. Jak u was działa? Co naprawia/zmienia/uzupełnia w stosunku do aktualizacji majowej? Interesuje mnie przede wszystkim czy jest płynny jak KK, czy zgłaszane wcześniej uwagi do aparatu zostały usunięte? Byłbym wdzięczny za wszelkie info:))

Wysłane z mojego Be Pro przy użyciu Tapatalka
pepe310

Postprzez pepe310 » sobota, 5 grudnia 2015, 17:52

Halo, koledzy:)
Czy ktoś pomoże?

Wysłane z mojego Be Pro przy użyciu Tapatalka
pepe310

Postprzez Maksu » środa, 9 grudnia 2015, 02:31

Ja tam u siebie nie zauważyłem różnicy po aktualizacji a mam najnowszą wersję.
Maksu
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do Ulefone