• Reklama

Ulefone Be Pro blokowanie ekranu

dyskusja o Telefonach Ulefone, opinie, problemy. pomoc, wsparcie.

Ulefone Be Pro blokowanie ekranu

Postprzez moskit81 » 13 mar 2015, o 21:15

Czy ma ktoś problem z ekranem podczas rozmów, jak przyłożę słuchawkę do ucha to włączają mi się różne rzeczy, ekran się nie gasi i dotykając ekranu zawsze coś włączam. Jak zakończe połączenie to mam nawłączanych mnóstwo rzeczy. Gdzie włącza się sensor blokujący ekran?
Drugi problem to odblokowywanie się telefonu w kieszeni. Ustawiłem odblokowywanie ekranu wzorem i może teraz nie będzie sam dzwonił :) Jest jakieś inne rozwiązanie problemu?
moskit81

Telefon:: ulefone be pro

Reklama

Re: Odp: Ulefone Be Pro blokowanie ekranu

Postprzez gemini01 » 13 mar 2015, o 21:29

Jeszcze nie mam tego fona (w poniedziałek) a juz go nie chce, widze, ze wszyscy tu maja z nim wieksze lub mniejsze problemy, dlaczego wypuszcza sie produkt ktory jest tak niedopracowany a z użytkowników robi sie króliki doswiadczalne, grrr. Kamera miala byc Sony, nie jest, Lollipop, mial byc w lutym, nie ma, zolte fotki, ble, sluchawki nie graja, przycisk power nie reaguje. W poniedzialek do kupienia, jak by jeszcze jednak ktos chcial ten bubel.

Wysłane z mojego C2 za pomocą Tapatalk 2
gemini01

Pochwały: 2
Telefon:: Zoo zp980
ROM: 20130818-173942

Re: Ulefone Be Pro blokowanie ekranu

Postprzez pepe310 » 13 mar 2015, o 22:15

Gemini01, gorąca prośba abyś mówił za siebie a nie za wszystkich. Ja go kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Nie mam problemów z przebarwieniami na zdjęciach, żadnych z tych o irórych pisze przedmówca. Jedyna niedogodność tozłącE słuchawek ale mam jedne takie słuchawki które dość dobrze siedzą.
pepe310

Pochwały: 1

Re: Odp: Ulefone Be Pro blokowanie ekranu

Postprzez Maksu » 13 mar 2015, o 23:09

gemini01 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja nie mam żadnych (jeśli już miałbym na siłę coś wskazać to dość niepełnosprytny czujnik światła działający z opóźnieniem po wybudzeniu ekranu) ale mówie tylko za siebie i odpukać oby się mój egzemplarz nie rozłożył za szybko :-)
Może okaże się że i Twój jest ok.
XIAOMI REDMI 4X od 21.07.2017
Maksu
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Ulefone Be Pro

Postprzez loney » 13 mar 2015, o 23:17

Telefon jest ok na papierze niestety w rzeczywistosci podzespoly sa slabej jakosci...
loney

Telefon:: Ulefone be pro

Postprzez moskit81 » 14 mar 2015, o 12:35

Poradziłem sobie kalibrując wyświetlacz.
Ustawienia>Wyświetlacz>Als_ps calibration> następnie 3 kroki kalibracji
1 odsłonić ekran przycisnąć start
2 przysłonić paluchem górną część telefonu kamera dioda itd tam jest czujnik >Next
3 przesuwać paluchem wzdłuż sensora koło sensora ekran się ściemnia i rozjaśnia, nacisnąć ok
kalibracja ukończona teraz ekran się blokuje podczas rozmowy.
Ja jestem bardzo zadowolony z telefonu i nie żałuje zakupu, problem tylko gniazdo słuchawkowe.
moskit81

Telefon:: ulefone be pro

Powrót do Ulefone