• Reklama

Udowodnienie że sprzęt nie działa - problem z video

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Udowodnienie że sprzęt nie działa - problem z video

Postprzez polo123 » 27 cze 2014, o 19:33

Hej
Jakiś czas temu kupiłem na Aliexpress kamerę, teraz przestała działać. Sprzedawca poprosił mnie o wysłanie video i tutaj zaczęły się schody. W dobrej jakości video 1-2min nagrania zajęło mi 200mb więc wrzuciłem to na youtube ale Chińczyk marudził że chce plik, więc wrzuciłem na sendspace.com, tutaj nie mógł niby pobrać. Wreszcie nakręciłem drugi film w gorszej jakości zmieniłem format z mp4 na avi i wysłałem a yahoo bo ma 70mb (gmail nie można), yahoo oraz w formiacie 3gp (taki mam mms krótki). Ciągle mówi że nie może otworzyć. Pewnie leci w kulki, ale jak można jeszcze wysłać filmik?
polo123

Telefon:: G2

Reklama

Re: Udowodnienie że sprzęt nie działa - problem z video

Postprzez gotenks » 27 cze 2014, o 22:10

Ja wystawiałem film tak jak jest napisane na Ali - na serwisie Mediafire. Ale trzeba tam założyć konto, o ile się nie mylę. Szczegółowa instrukcja jest przy formularzu otwierania sporu i chyba gdzieś w pomocy. Wgrywasz film na Mediafire i dajesz chińczykowi linka. Jak by marudził to mu piszesz, że to standardowa procedura Ali.
gotenks

Re: Udowodnienie że sprzęt nie działa - problem z video

Postprzez polo123 » 27 cze 2014, o 23:02

OK dzięki ja niestety już sporu nie mogę założyć, korzystam z tzw gwarancji rocznej :|
polo123

Telefon:: G2

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI