• Reklama

Uchwyt na telefon?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Uchwyt na telefon?

Postprzez TLasky » 13 lut 2015, o 17:54

Witajcie forumowa społeczności. Wiem, że to dział o telefonach, ale nie ma żadnego osobnego o akcesoriach, zatem mam nadzieję, że mój post jest dobrze umiejscowiony (jeśli nie proszę admina o jego przeniesienie). Zainspirował mnie pomysł uchwytu na telefon montowanego na kole kierownicy i z tego miejsca mam dwa pytania, którymi chciałbym zaczerpnąć z krynicy forumowej mądrości :mrgreen::

1. Czy coś takiego jest w Polsce legalne? Czy nie wrąbią mi milion pińcet dwa dziwińset mandatu za posiadanie czegoś takiego (przy założeniu, że zostanę zatrzymany z telefonem w tym i np. włączoną nawigacją).

2. Czy ktoś wie gdzie można kupić tego typu produkt, który będzie porządnie wykonany i wielkościowo dopasowany (mniej więcej, bo wiem, że są regulowane w pewnym zakresie) do mojego telefonu (Meizu MX4). Generalnie nie jestem poszukiwaczem jak najniższej ceny, a sensownego produktu, wartego swojej ceny :-).

Z góry dziękuję za pomoc
T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Reklama

Re: Uchwyt na telefon?

Postprzez MikeM » 14 lut 2015, o 12:41

Pojazd ma poduszkę :-)? Jeżeli tak to sam sobie odpowiedz. Nawet jeżeli nie masz poduszki/telefon by jej nie zasłaniał, może być to nielegalne (ograniczając możliwość manewrowania). Kiedyś popularne były gałki na kierownicę, za które leciały dowody rejestracyjne.

Kilka lat temu przejechałem testowo jedną trasę samochodem bez poduchy z tak przymocowanym telefonem do ramienia kierownicy (za pomocą silikonowego paska do mocowania np. latarki na kierownicy roweru). Jest wygodnie, ale łatwość obsługi i wygoda odwraca uwagę od kierowania
MikeM

Pochwały: 7
Telefon:: Asus Zenfone 5 2/16

Re: Uchwyt na telefon?

Postprzez Albin » 14 lut 2015, o 18:27

Może trochę nie na temat ale dlaczego nie chcesz takiego na szybę?
Albin
AKTYWNY

Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Powrót do Jaki telefon kupić ?