• Reklama

UC do kogo się przyczepią?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

UC do kogo się przyczepią?

Postprzez Peanuts23 » 24 kwi 2013, o 20:42

Witam, przepraszam jeżeli powielam temat, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Jeżeli zamawiam coś na aliexpress.com z konta z moimi danymi na inny adres (np buty dla kumpla), to jeżeli UC się przyczepi to do mnie czy do niego? Jeżeli sprawa trafi do sądu kto bd miał problemy, on, ja czy obaj?
Pozdrawiam.
Peanuts23

Reklama

Postprzez bloodyopel » 24 kwi 2013, o 20:52

"Przyczepią" się do adresata. Ale co do sądu i problemów, no bez przesady :mrgreen: zakupy w chinach pod kryminał nie podchodzą ;-)
bloodyopel

Postprzez Peanuts23 » 24 kwi 2013, o 20:56

Dziękuję :) rozwiało to moje wątpliwości :D . Zamawiał ktoś z was od sprzedawcy Aaron chen ? [hide]
http://www.aliexpress.com/item/AIR-2013 ... 41523.html[/hide]

Linki do obcych stron wstawiać w
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

marxxx
Ostatnio edytowano 24 kwi 2013, o 22:56 przez Peanuts23, łącznie edytowano 1 raz
Peanuts23

Postprzez romanwielki » 26 kwi 2013, o 15:39

Zadalem juz to pytanie,jednak nikt nie byl w stanie mi na nie odpowiedziec;moze teraz ktos bedzie umial mi pomoc.

Czy UC ma rejestr kto jak czesto dostaje paczki z Chin i czy ma swoja baze w ktorej widnieja osoby,ktore sciagaly podrobki?
romanwielki

Telefon:: apple

Postprzez adamfon » 26 kwi 2013, o 20:32

A dlaczego mieliby nie mieć? Jak doszłoby do tego, że zostałbyś ukarany to wiadomo, że będzie to gdzieś zapamiętane.
adamfon
AKTYWNY

Postprzez matlos » 26 kwi 2013, o 21:04

wszystkie listy/paczki są rejestrowane :mrgreen:

a jak Cię złapią za ściąganie podróbek pójdziesz siedzieć na 5 lat z pracami społecznymi :-> :idea:

widze że powoli robi się bałagan na tym forum, coraz więcej idiotycznych pytań. Wiem, wiem nie powinno mnie to interesować :lol:
matlos

Pochwały: 6

Postprzez romanwielki » 27 kwi 2013, o 10:35

adamfon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie mówię tutaj u ukaraniu - jak juz przyjdzie pismo od UC to zaprzeczamy wszystkiemu ,przeciez nie bedziemy sami sie ladowac na mine.Pytanie czy to tez maja gdzies zapisane.

losiu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W dupie byles,gowno widziales za przeproszeniem.Wyciagnales leb z piachu,zeby przytakiwac stadu uzytkownikow,ktorzy sieja ferment o karach dozywocia i grzywnach 100tys?Tylko po to,zeby nie robic sobie konkurencji.

Mam wrazenie,ze wiekszosc z was to teoretycy,ktorzy naogladali sie W11 na TVN i naczytali sie postow mitomanow z forum,ktorzy opowiadaja o akcjach UC jak o dzialaniach CIA.
romanwielki

Telefon:: apple

Postprzez china__import » 27 kwi 2013, o 11:30

romanwielki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wszystkie przesyłki przechodzą przez UC wszystkie dostają Pieczątki Do kontroli zatrzymują wyrywkowo. Więc W bazie mają adresy osób które dostają takie Przesyłki. Więc taka Baza istnieje. Jak za często będzie do ciebie przesyłka z Chin szła to w końcu mogą się przyczepić o Podatki. Lub o zaniżanie wartości także robią sprawy Karno-Podatkowe. Ale to wszystko wyrywkowo
china__import

Postprzez kojot » 27 kwi 2013, o 13:08

Raczej jak często do Ciebie będą szły przesyłki to być może jest większe prawdopodobieństwo zatrzymania przesyłki aby opłacić ewentualne cło i vat.
Jak czegoś nie zrewidowali to jakie mają prawo przyczepić się o podatki

Jaki ja mam wpływ na to co chińczyk napisze na paczce, jak poproszą to pokaże ile zapłaciłem i zapłace vat i ewentualne cło
kojot
AKTYWNY

Telefon:: ZP998

Postprzez ozon » 27 kwi 2013, o 13:52

Jeśli już to mają adresy kontrolowanych przesyłek, a nie wszystkich jakie idą.
Zablokowany za pokazywanie kłamstw, oszustw, naciągania ludzi przez east-import.pl (obecnie china__import)
ozon

Pochwały: 1

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI