• Reklama

TREECON i9

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

TREECON i9

Postprzez believer » wtorek, 31 sierpnia 2010, 15:11

Jak w tytule tematu czyli co uważacie o tym telefonie TREECON i9 czym się różni od Sciphona w działaniu i czy jest lepszy, mniej awaryjny, czy lepiej spolszczony itp. Szukam telefonu made in China podobnego do Iphona ale żeby był najlepszej z możliwych jakości i znalazłem to. Te Treecony są normalnie do kupienia w polskich sklepach i w ceneo. Bardzo proszę o odpowiedź, jak ten temat już był gdzieś poruszany to proszę o podanie namiarów gdzie to jest bo nie znalazłem, albo o przeniesienie tematu. Dodam, że ten TREECON nie wstydzi się swojej nazwy i ją podaje na telefonach, to chyba jakiś plus, bo się do swojego produktu przyznają....
believer

Reklama

Postprzez LUKA2000 » wtorek, 31 sierpnia 2010, 18:08

Witam...
Było coś o tym pisane i poszukaj...
Generalnie reasumując taki sam szmelc jak inne i9+++/Scifone i nie polecam. !!!!
Telefon jest z chin jak inne , ale ma wgrany inny soft polski na zamówienie naszego sprzedawcy, a cała reszta to porażka a napis można sobie zamówić każdy w chinach jako logo reklamowe firmy i nic to nie ma z lepsza jakością, a od tego Tricoona9 jest już lepszy inny MyPhone również produkcji Polskiej z Korea/Chiny. :D

Tak czy siak kup sobie markowy nawet Avila Samsung i wymiata jakością te inne wynalazki z Chin podróbki.
LUKA2000

Postprzez believer » środa, 1 września 2010, 12:53

Ja najpierw myślałem , że ten Treecon to jakaś firma z Chin co produkuje fony, a jak pogrzebałem w necie to sie okazało, że to firma z Częstochowy co tylko je sprowadza, nie wiadomo kto jest producentem...

[hide]http://treecon.pl/treecon[/hide]

Tyle, że dodają swoje pudełko i instrukcję po polsku i jakiś własny soft. Dodają też gwarancję u siebie, tylko jak z jej realizacją nie wiadomo. Cena w sklepie chyba 279 zł czyli więcej niż na allegro.

Jeśli chodzi o mnie to mi wystarcza Sony-Er. k770i, myślałem faktycznie o Avilli ale nie ma ona flasha, którego czasem używam naprawiając samochód.

Jeśli chodzi o sciphona to chciałem to tylko przetestować, ale w sumie to szukam tanich, dobrych telefonów, które mógłbym polecić innym bo uważam, że za dobrą pracę należy się zapłata ale to co robi Microsoft i Apple to już przesada - chodzi mi o ceny tych ich produktów, a my kupując ich sprzęt tylko pomnażamy majątek tych Gatesów i Jobsów i ich żywimy. Bliskie mi są ideały hippisowskie i ideały wspólnoty i pomagania sobie nawzajem i popieram poszukiwanie tanich zamienników i bezpłatnych systemów komputerowych - może pojawią sie dobre, a tanie zamienniki telefonów komórkowych. Amen.
Ostatnio edytowano środa, 1 września 2010, 14:19 przez believer, łącznie edytowano 1 raz
believer

Powrót do INNE MARKI