• Reklama

Transaction Closed

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Transaction Closed

Postprzez Gravis » 6 cze 2013, o 11:57

Status:
Transaction Closed

Reminder:
Your order has been cancelled for security reasons. The fund for this order hasn't been deducted by AliExpress. However, some banks may hold this payment, and the bank will reverse the payment for up to 7-10 working days before releasing back to the card holder. To avoid order cancellation in the future, please submit a claim for payment verification.

ReAdd To Cart Want to Claim

Co robić?

Dodam, że płaciłem kartą z innym imieniem i nazwiskiem i jak kliknę Want to Claim to mam:

Required Information
Your order (Order Number: xxxxxxxxxx) has been cancelled for security reasons. In order to avoid order cancellations in the future, please provide us with copies of your ID card (or your passport), credit card and credit card Statement.

Notice:All uploaded messages and files will be reviewed by Alibaba.com for identify verification only

If you encounter any problems when submitting your claim, please click here to Contact Us

Co i czy powinienem wysłać?

[ Dodano: 2013-06-06, 11:33 ]
Pytanie numer 2
Czy tą kartą:
http://www.auchan.pl/karty-auchan/karty ... mastercard

Można płacic na aliexpreess?
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Reklama

Postprzez EasyGlobalTrade » 7 cze 2013, o 00:38

To karta Prepaid, nie debetowa, widocznie nie można takimi płacić na AE.
EasyGlobalTrade

Postprzez Gravis » 7 cze 2013, o 12:34

W 1 przypadku było placone kartą KREDYTOWĄ.

Jako, że się nie udało - pytam czy można płacić kartą z auchan...

[ Dodano: 2013-06-07, 13:23 ]
Czy powinienem wysłać im skan karty + dowód osobisty w celu weryfikacji?...
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Postprzez EasyGlobalTrade » 7 cze 2013, o 14:27

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Aha, już rozumiem :-) Spróbuj, co Ci szkodzi. A co do kredytowej - może masz limit ustawiony na płatności w Internecie?

PS: Nigdzie nie wysyłaj żadnych skanów, szczególnie karty...
EasyGlobalTrade

Postprzez Gravis » 7 cze 2013, o 14:40

Szkodzi mi to, że to zawrót głowy- muszę przelać kasę - a jak się nie uda to iść do auchana i ją wybrać ( nawet nie jestem pewien czy to możliwe ? )

Karta to zwykła prepaid MasterCard'a z tego co się doczytałem. Można płacić u ryanaira - swego czasu specjalnie ją założyłem tam.

Pytanie czy kartą prepaid można płacić?
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Postprzez rawyolks » 7 cze 2013, o 15:52

EasyGlobalTrade napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Kolejny spiskowiec.
http://escrow.aliexpress.com/escrow-faq ... elled.html
rawyolks

Pochwały: 1

Postprzez Kobe8 » 7 cze 2013, o 17:08

rawyolks napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Kolejny spiskowiec.
http://escrow.aliexpress.com/escrow-faq ... elled.html

słyszałeś kiedyś o scamie? ja tam bym uważał ;-)
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez plissken » 13 cze 2013, o 17:37

u mnie to samo. chyba zrezygnuje z zakupu

[ Dodano: 2013-06-13, 16:40 ]
Wiecie... bez wzgledu jak duza firma jest aliexpress to jednak wysylanie skanow to przegiecie... nikomu bym nie udostepnil takich danych. no dobra... dowod osobisty to jeszcze.
plissken

Postprzez Gravis » 13 cze 2013, o 17:50

Dokładnie, ja też zwątpiłem. Czekam na zwrot gotówki...
Gravis
VIP

Postprzez addone » 13 cze 2013, o 18:30

Imie i nazwisko chyba nie ma znaczenia, bo ja placilem z karty brata i wszystko bylo ok.
addone

Pochwały: 1
Telefon:: ZOPO ZP998

Postprzez naye666 » 13 cze 2013, o 19:32

Sprawdź numer telefonu, napisz do nich claima, zrób ten skan 1-szej strony dowodu i 1-szej strony karty, mi za raz następnego dnia rano napisali co było powodem, *w moim przypadku problemem był numer telefonu LOCAL wpisany 48 0 0 0 a później komórka, trzeba jednak cokolwiek wpisać co ma sens...

Teraz jest wszystko OK.
naye666

Postprzez marx » 13 cze 2013, o 22:11

plissken napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

ostatnio głośno jest o zaciąganiu kredytów na skany dowodów :)
ale to w Polsce.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI