• Reklama

Tradycyjne golenie - akcesoria.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Tradycyjne golenie - akcesoria.

Postprzez Paweel » 7 lip 2014, o 08:49

A ja mam pytanie całkiem odbiegające od telefonów.

Czy ktoś zamawiał takie rzeczy jak akcesoria do tradycyjnego golenia.
Mam na myśli: żyletki, pędzle, maszynki lub brzytwy kubki do piany stojaki.
Akurat poszukuję dobrego pędzla do golenia (najlepiej z włosia borsuka)
znalazłem to:
http://www.aliexpress.com/item/Titan-razor-brush-badger-hair-brush-razor-brush/1726551449.html
tyle że nie znam tej firmy.
a zamówiłem to:
http://www.aliexpress.com/item/7-2cm-Durable-Smooth-Double-Layer-Stainless-Steel-Mens-Shaving-Mug-Bowl-Cup-Free-Shipping/1910742150.html
zobaczymy.

żyletki warte uwagi to DORCO. Można spotkać na ali za 0,30gr szt. cena niezła ale trzeba zmówić min 100. ale przy żyletkach może się okazać że do niczego. więc na razie sprawdzają się te z rossmana. (chyba najlepsze za te pieniądze) ogólnie odstępne.
Paweel

Pochwały: 8

Reklama

Re: Tradycyjne golenie - akcesoria.

Postprzez Maltis » 7 lip 2014, o 10:39

Widzę, że są jeszcze tradycjonalisci golacy się żletkami.. pedzelz włosia młodego borsuka, stalowa miseczka... Golenie podniesione do rangi rytuału:)
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20

Postprzez bartazzz » 7 lip 2014, o 10:50

Paweel napisał(a):A ja mam pytanie całkiem odbiegające od telefonów.

Czy ktoś zamawiał takie rzeczy jak akcesoria do tradycyjnego golenia.
Mam na myśli: żyletki, pędzle, maszynki lub brzytwy kubki do piany stojaki.
Akurat poszukuję dobrego pędzla do golenia (najlepiej z włosia borsuka)
znalazłem to:
http://www.aliexpress.com/item/Titan-razor-brush-badger-hair-brush-razor-brush/1726551449.html
tyle że nie znam tej firmy.
a zamówiłem to:
http://www.aliexpress.com/item/7-2cm-Durable-Smooth-Double-Layer-Stainless-Steel-Mens-Shaving-Mug-Bowl-Cup-Free-Shipping/1910742150.html
zobaczymy.

żyletki warte uwagi to DORCO. Można spotkać na ali za 0,30gr szt. cena niezła ale trzeba zmówić min 100. ale przy żyletkach może się okazać że do niczego. więc na razie sprawdzają się te z rossmana. (chyba najlepsze za te pieniądze) ogólnie odstępne.

byle nie było refurbished :D
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 93

Postprzez Paweel » 7 lip 2014, o 11:57

refurbished zwłaszcza żyletki :).
a co od golenia, może nie rytuał ale moim zdaniem wszystkie jednorazówki lub wielorazówki znanych i nieznanych firm nadają się do kosza. To oczywiście moje zdanie i nikomu nie wmawiam że coś jest lepsze czy gorsze.
Z maszynek nie widziałem nic ciekawego na ali. Tu królują Edwin Jagger, Merkur i Solingen, (Plisson to już wyższa półka), i japończyk Feather.
Z żyletek na ali to DORCO (jeśli oryginał) to ok, jak nie to różnie.
Ale za to mają ładne pędzle i brzytwy TITAN. Ktoś miał styczność z pędzlami? Albo innymi dobrymi pędzlami niekoniecznie TITAN.
O kosmetykach do i po goleniu to referat można napisać, bardzo dobre (i tanie) z Polski więc nawet na ali się nie rozglądam.
Paweel

Postprzez Paweel » 11 lip 2014, o 08:37

Właśnie dostałem:

Przesyłka mega szybka. Wysłana rzetelnie o czasie (w ciągu 3 dni od zamówienia) a czas samej przesyłki to 5 dni.
Jakość super. Ładnie wykonane, bez rys i zadrapań, w czasie podróży też nic się jej nie stało, żadnych wgnieceń.
Pierwsze wrażenie, "jaka malutka, nawet pędzel się nie zmieści" ale po pierwszym użyciu jak najbardziej ok. Sprawdza się w urabianiu piany doskonale. Jest tak wyprofilowana że piana nie wylewa się poza miseczkę pomimo że jest tak mała że po włożeniu pędzla niewiele miejsca zostaje w środku.
Jestem zadowolony i polecam. Zwłaszcza za taką kasę.
Paweel

Postprzez domi.nos » 11 lip 2014, o 20:20

Możesz rozwinąć trochę golenie się brzytwa? Bardzo często się zacinam, możesz mi przybliżyć czym się różni zwykła maszynka od brzytwy?
domi.nos

Postprzez Paweel » 11 lip 2014, o 21:42

nie za bardzo rozumiem pytania.
golenie brzytwą, cóż. pewna ręka, opanowanie, brak pośpiechu i kąt pomiędzy brzytwą a twarzą.
zresztą do maszynki na żyletki to samo potrzeba bo zaciąć się łatwo.
i trening.
a czym się różni. cóż chyba widać
Paweel

Postprzez ddr » 11 lip 2014, o 23:24

A ja tam używam jednorazówki, zmieniam raz na pół roku. Oczywiście bez pianek czy żeli, tylko przed goleniem trochę wodą chlupię. Efekt? Jak po goleniu brzytwą, bez bólu i strachu, no i ani razu nie zdarzyło mi się przyciąć ;-).

Wysłane z mojego HM 1SW

@down

Żebym to ja jeszcze miał te 15 lat to bym się cieszył, ale fakt, nie mam grubego zarostu, czemu tak jest to nie wiem, ale jest mi to na rękę, no i na kieszeń też.
Ostatnio edytowano 12 lip 2014, o 00:22 przez ddr, łącznie edytowano 1 raz
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez Maltis » 11 lip 2014, o 23:48

@up

Jak się ma 15 lat i mleczny wąsik to się można tak golic...

Ja bym sie niie dal rady tak ogolić. Bez zmiękczenia to moja gęba by tego nie wytrzymała.
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20

Postprzez Mad_MAX » 12 lip 2014, o 02:13

A czym można zmiękczyć zarost do golenia ??

Mam strasznie cholerny problem z goleniem , bo mam twardy zarost i za każdym razem jak się golę to strasznie boli i podrażnia mi skórę i od jakiegoś czasu przestałem się golić , tylko się maszynką podgalam :(
HTM H9001 -> Star N8000 -> Star N9800 -> Elephone P8 Pro -> Lenovo K3 Note -> Xiaomi Mi MAX :)
Mad_MAX
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez kombajnik » 12 lip 2014, o 03:08

Na zacięcia polecam zainwestować w dobra golarke elektryczna.
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 18

Postprzez victor44 » 12 lip 2014, o 07:51

wnet forum o goleniu sie zrobi ;), przed goleniem trzeba zmiekczyc zarost to oczywiste chyna ze uzywasz elektrycznej, ciepla woda i jakies mydlo potem pianka. podziwiam golenie brzytwa, mam dosc twardy zarost i przestalem z tym walczyc. raz na 3 tyg gole sie taka jak do wlosow maszynka bez nakladki na 3 mm. choc twierdze ze tak jak sie ogolisz zyletka z mikrosruba albo brzytwa to nic temu nie dorowna. czcze gadanie jak sie ma 15 lat to i kawalkoem szkla sie ogolisz...
victor44
AKTYWNY

Pochwały: 9

Następna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić