• Reklama

Tradycyjne golenie - akcesoria.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zamienniki GILLLETE FUSION . MACH3 jakie polecacie?

Postprzez kaol » 25 maja 2016, o 09:34

Mam takie samo zdanie jak przedmówca.

Zakupiłem sobie ostrza i niestety moje stare oryginalne które chciałem wymienić goliły lepiej niż nowe chińskie.
Strasznie szarpały i krew się lała ^.^ Naprawdę nie polecam zakupów ostrzy. Ale za to pędzle do golenia mają rewelacyjne i te polecam :D
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Meizu M2

Reklama

Postprzez Gravis » 25 maja 2016, o 11:16

Ja miałem do czynienia i to to nie jest nic warte.

Natomiast dziś ogoliłem się http://www.dx.com/p/rimei-men-s-manual- ... ver-201352 + Żyletka WILKINSON SWORD Double Edge

na początku bałem się, a jednak nie zaciąłem się ani razu ;) Polecam z czystym sumieniem :D
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez Herezja » 25 maja 2016, o 11:26

Nie bez powodu mówi się "Stare nie zawsze gorsze".
Pędzel + taka maszynka z kompletem ostrzy i zawsze jesteś gładko ogolony ];)

ps. Może sam sobie taką kupie bo elektryczne golarki nie dość, że wolno działają to jeszcze nie dogalają a tzw jednorazówki zwykle są nie dość że drogie to jeszcze jest problem z słabą jakością ostrzy.
Herezja
AKTYWNY

Pochwały: 32
Telefon:: Nomu s10

Postprzez Gravis » 25 maja 2016, o 11:28

Wychodzą grosze, a ogolony jesteś tak samo jak nie lepiej ;) jeszcze muszę poszukać gdzieś w dobrej cenie pędzla z borsuka natural :D
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Re: Tradycyjne golenie - akcesoria.

Postprzez Kot Paskowy » 26 maja 2016, o 13:47

Żyletki DORCO są akceptowalne. Da się ogolić nimi z 2-3 razy. Tylko przy cenie ISANY w PL to słaby interes jest.
Kot Paskowy

Telefon:: Sony

Postprzez kaol » 26 maja 2016, o 17:27

Ja zakupiłem ten pędzel :
http://www.aliexpress.com/snapshot/7584 ... 4925374022

I mogę polecić. Włosie jest niezwykłe miękkie i bardzo przyjemne dla skóry :)
Trochę borsukiem czuć, ale po kilku razach zapach coraz to mniej odczuwalny :)
Zapytałem się sprzedawcę o stojak na pędzel i dorzucił mi do paczki.
Miałem do tej pory taniego syntetyka z aliexpress i tak gubił włosy, że były dosłownie wszędzie przez to przyjemność o obsługiwaniem się nim była zerowa.
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Postprzez Gravis » 27 maja 2016, o 10:51

Możesz podrzucic real fotki tego pedzla i stojaka?
Gravis
VIP

Postprzez su2000 » 27 maja 2016, o 11:38

Mam takiego titana

Allegro.pl/pedzel-do-golenia-borsuk-best-badger-100-titan-i4876401851.html

Polecam
su2000
AKTYWNY

Pochwały: 19

Postprzez kaol » 27 maja 2016, o 16:39

kaol
AKTYWNY

Postprzez su2000 » 29 maja 2016, o 20:28

Za 40$ pędzel z włosia bobra + krem do golenia. Produkt made in england
www.massdrop.com/buy/piccadilly-shaving-co-shave-set
su2000
AKTYWNY

Pochwały: 19

Postprzez kaol » 13 cze 2017, o 11:43

Witajcie :D

Minął jakoś rok to też jestem w stanie coś nowego wnieść do tematu ;)

ten pędzel o którym już pisałem
https://www.aliexpress.com/snapshot/758 ... 1982455570

Przez cały czas gubi włosy to na długie lata go trzymać nie będziemy wstanie mimo to jest na tyle gruby, że nie widać różnicy używaniu. To też za te 27$ które wydałem jest naprawdę świetny :D

miseczka
https://www.aliexpress.com/snapshot/675 ... 2361510460

Co do niej to jestem bardzo zadowolony chociaż pędzel 26mm jest za gruby i piane jest tam naprawdę ciężko wybić. Dlatego roztopiłem sobie w nim mydło i używam jako pojemnik na mydełko :D

Maszynka
https://www.aliexpress.com/snapshot/645 ... 2253416463

Po dłuższym użytkowaniu stwierdzam, że jest dość agresywna dopiero po jakimś pół roku odważyłem się na używanie bo mnie piekielnie podrażniała ;/
Tak to goliłem się w6 która jest niesamowicie łagodna :D
Gdy zacząłem jej używać bo mniej więcej dobrym opanowaniu wiem, że goli naprawdę dokładnie co za tą cenę jest niesamowite :D

Maszynka MINGSHI dla niektórych uważana za Chiński klon. Zapłaciłem z kuponem 5,57$ wiec grosze.
https://www.aliexpress.com/snapshot/0.h ... 2801500869

Maszynka jest niesamowita :D Na niskich ustawieniach jest niesamowicie łagodna i zarazem dokładna. Problem tylko jest z przyzwyczajeniem się z gabarytami tego sprzętu, ale to tydzień i człowiek czerpie tylko przyjemność z golenia :D
Raczej dla początkujących bym nie polecał bo zamiast szkolić techniki golenia bawiliby się w ustawienia mimo to koszt jest bardzo niski warto zakupić ;)
Ja uważam się jednak za początkującego i golę się na 2 i niestety na szyj po goleniu pod włos mało kiedy mnie omijają podrażnienia. Ale to już kwestia techniki i opanowania sztuki golenia :D

Kupiłem jeszcze żyletki DORCO które to na samym początku przygody uważałem za strasznie tępe i nie chciałem z nich korzystać, ale po roku używania różnych żyletek i podszkoleniu się w goleniu żyletkami wróciłem do DORCO i stwierdzam, że są świetne i teraz korzystam tylko z nich :D No może i też dlatego, że mam ich bardzo dużo ^^

Zakupiłem również brzytwę Gold Dollar 209 która to mnie bardzo oczarowała. Brzytwa za jakieś 30zł która potrafi ogolić naprawdę świetnie :D
Jedyne co trzeba zrobić po zakupie oddać komuś do naostrzenia i mamy naprawdę porządny sprzęt do golenia ;)
Jest to moja pierwsza brzytwa więc doświadczenia 0 mimo to golenie brzytwą jest niesamowite :D

Teraz planuję zakup brzytwy Titan tylko się zastanawiam czy stal ACRM-2 czy może jednak VG-10HZ
No i może między czasie wypróbuję inne Dollary no i pędzel z konia w kolejce ;)

Jak ktoś ma to piszcie, dzielmy się doświadczeniami :D
kaol
AKTYWNY

Postprzez fake4r » 13 cze 2017, o 11:47

Linki nie działają...
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Poprzednia stronaNastępna strona