• Reklama

Tradycyjne golenie - akcesoria.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Tradycyjne golenie - akcesoria.

Postprzez fake4r » 3 lut 2015, o 00:35

konto2 - fajna kolekcja :-)

anduril napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupiłem dziś te Isany, i to jest normalna cena, bez promocji.
Jednocześnie doszły mi dziś również te zamówione Dorco.
Ale będę musiał pewnie zużyć obydwa opakowania żeby mieć jakieś porównanie, a to chwilę potrwa ;-)
Pa za tym kupiłem też polecany na forach krem Nivea, jak i również przez kolegę wyżej.
fake4r
VIP

Pochwały: 202

Reklama

Postprzez anduril » 3 lut 2015, o 08:48

Mi bardziej podchodzi krem Lider. I cena nie do pobicia. Tylko do zapachu żona musiała się przyzwyczaić... bo do Warsa nie dała rady ;)
anduril
AKTYWNY

Pochwały: 19

Postprzez Albin » 3 lut 2015, o 22:12

Potwierdzam, miałem krem nivea i Lider jakiś taki lepszy jest ;)
Albin
AKTYWNY

Pochwały: 16

Postprzez Paweel » 5 lut 2015, o 08:58

Zwykle używałem lidera (ale znudził mi się zapach) przeszedłem na warsa i jako krem dla mnie najlepszy. Najłatwiej uzyskać pianę i dobrze zmiękcza zarost (ale zapach może nie odpowiadać wszystkim). W między czasie kupiłem mydło:
http://www.mydla.pl/p/7362/bay-citrus-for-men-bay012-mydlo-do-golenia-100-g-w-pudelku.
Samo wykonanie bardzo eleganckie, zapach ładny i nie nachalny lub za mocny. Pieni się gorzej niż krem ale dobrym pędzlem uzyska się dobrą pianę, odrobinę więcej mieszania. Zmiękcza dobrze, ale nie tak jak krem. (jednak wars pod tym względem bezkonkurencyjny). Tylko jedno mnie martwi, używam już prawie 8 miesięcy (w większości mydła, sporadycznie kremu) i nie mogę skończyć. Nawet połowy nie zużyłem :-D . Bardzo wydajne.
A co do żyletek, jak pisałem wcześniej z rosmanna isana najlepsza.
Paweel

Pochwały: 8

Postprzez kaol » 8 kwi 2016, o 23:57

Minęło już dość długo od ostatniego wpisu więc pewnie jest więcej osób które mają już większe doświadczenie.

Ja zakupiłem za te nie całe 2$ Rimei nie narzekam :D Chociaż zauważyłem, że mi coś rdza łapie przy miejscu gdzie się skręca wszystkie części. To normalne w maszynce?

Lecz teraz przyszedł czas na nowy pędzel gdyż uważam, że coś z borsuka mi się należy ;)
Ktoś zamawiał coś ostatnio i jest w stanie coś doradzić?

Może ktoś coś jeszcze do golenia kupował i chce się pochwalić? :)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez Albin » 10 kwi 2016, o 03:49

Mam pędzel z rossmana za chyba 30zł z borsuka i chwalę sobie. Nie wiem jakie ceny na ali ale może nie warto czekać na towar z Chin :)
Co do Rimei to straszny badziew, ale czego się spodziewać za tą cenę... Kupiłem kiedyś Gillette Nancet za 16zł i jest o niebo lepsza. Może kwestia zarostu i wrażliwości skóry, nie wiem...
Albin
AKTYWNY

Postprzez su2000 » 10 kwi 2016, o 20:43

Używam i polecam.
Goli delikatnie i komfortowo. www.aliexpress.com/item/1PC-Modern-Desi ... 24664.html

Co do pędzla z rossmana, kosztuke 19 zł, jest ok, z włosia naturalnego ale to raczej nie borsuk.
su2000
AKTYWNY

Pochwały: 17

Postprzez Albin » 11 kwi 2016, o 10:10

Wygląda jak moja gillette. Jak filmu tak samo to za taką cenę rewelacja. Chyba wezmę sobie na zapas.
Polecacie jakieś zyletki z ali? Jak na razie uzywam rossmanowych, jak dla mnie najlepsze jakie znalazłem.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Albin
AKTYWNY

Postprzez su2000 » 11 kwi 2016, o 10:27

Jak komuś zależy na logo, to może nabyć poniższą
www.aliexpress.com/item/Gillette-Super- ... 84135.html

Żyletki rosmanowe są na tyle dobre i tanie, że chyba nie ma sensu sprowadzać ich od chińczyka
su2000
AKTYWNY

Postprzez pilot173 » 11 kwi 2016, o 17:26

Chłopaki,gdzie kupić Rimei w dobrej cenie?

EDIT: Kupiłem na dx.com za 17 zł :)
Sprzedam NOWY LeTv X600 32GB szary. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv :)
pilot173

Pochwały: 5

Postprzez kaol » 12 kwi 2016, o 16:16

Witam, tu znowu ja :D

W Rossmanie są pędzę z włosiem borsuka tyle, że można je kupić w Niemczech w Polsce chyba nie dostępne z tego co czytałem.

Przeglądałem ogłoszenia i znalazłem kilka rzeczy które by mnie interesowały:

Najpierw maszynka firmy ACEVIVI ogólnie w sieci nic nie znalazłem o tej maszynce jedyne co to na Amazon znalazłem różne opinie i raczej pochlebne
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

I link do oferty alli:

Tutaj 3 maszynki które mi wpadły w oko. Najbardziej mi się podoba ostatnia jakoś porządnie wygląda i sporo waży.

Może ktoś się znajdzie i będzie coś wiedział o maszynkach które znalazłem i podzieli się na forum informacją byłbym szczęśliwy :D
Teraz pędzel nad którym się zastanawiam:

Najbardziej do mnie przemawia ten :
Włosie niby "best badger" więc za 8$ chyba warto brać i nie ma co marudzić :D

Tutaj oznaczenie włosia "Finest Badger hair" więc już coraz lepiej chociaż i cena wzrosła...

I ostatni pędzel który już jest opisany jako "Silvertip Badger Hair" to też jakość powinna być znacząco lepsze od wyżej wymienionych.
Ogólnie to wychodzi dwa razy drożej niż ten 1 podany i 4$ więcej niż ten drugi który znalazłem.

Moje pytanie do ludzi znający temat, czy różnica miedzy tymi pędzlami jest taka znacząca i warto dopłacać?

A może popełniam błąd i lepiej kupić pędzel albo maszynkę bądź to i to w Polsce?
Czekam na opinie :D
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez su2000 » 12 kwi 2016, o 18:56

Pędzel nr 2 wygląda ok.
Co do maszynki za ok. 50 pln na alledrogo są ciekawe pozycje (np. aukcja nr 5491803125).

Mi osobiście ciężkie skrobaczki nie przypadły do gustu.
su2000
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić