• Reklama

[aliexpress] Tracking - China Post Air Mail

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Tracking - China Post Air Mail

Postprzez nigraS » 26 paź 2011, o 16:52

Mam numer nadania, podali link, jednak jest to link do PP, do puki przesyłka nie będzie u nas w PL, nie można zobaczyć gdzie jest paczka.

Pod jakim adresem można zobaczyć w jakim Państwie znajduje się przesyłka?
Zainwestuj i zarabiaj. www.AdsPayPro.eu/at
nigraS

Reklama

Postprzez adamfon » 26 paź 2011, o 21:15

wpisz w Google China Air Mail i wyświetli Ci się dużo stron ze sprawdzeniem przesyłki
adamfon
AKTYWNY

Postprzez bruceu » 16 mar 2012, o 21:36

Witam

Moja przesyłka ma status "posting" czyli China Post AM już ją przyjęła co nie. Ale teraz zastanawiam się jak oni ją pchną dalej to czy na ich stronie dalej mam sprawdzać gdzie się znajduje czy gdzie ?
bruceu

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI