• Reklama

Pierwsze chwile z Xiaomi Redmi Note 4

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Pierwsze chwile z Xiaomi Redmi Note 4

Postprzez marx » 21 wrz 2016, o 12:39

Od kilku dni testuję telefon Xiaomi Redmi Note 4, czy telefon jest lepszą propozycją od Redmi Note 3 Pro ?
Za kilka dni pełna recenzja, tymczasem kilka pierwszych spostrzeżeń.
http://gadzet.telchina.pl/xiaomi-redmi- ... -wrazenia/
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Pierwsze chwile z Xiaomi Redmi Note 4

Postprzez tpawel » 21 wrz 2016, o 14:19

Cena przyjazniejsza trochę od redmi pro,ale 20$ taniej można kupić cool1 z lepszym aparatem

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Pierwsze chwile z Xiaomi Redmi Note 4

Postprzez ra-vau » 21 wrz 2016, o 14:22

Design 1:1 praktycznie, oczko drugiego aparatu zastapione czytnikiem... Gdyby dali klawisz home z przodu, to sens istnienia redmi pro mozna by zakwestionowac.


Hmm, nieznam sie na tym, ale ciekawy jestem czy wyswietlacz z Pro AMOLED dzialalby po przełożeniu do 4.
Jesli tak to... mhm. :)
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Pierwsze chwile z Xiaomi Redmi Note 4

Postprzez tpawel » 21 wrz 2016, o 15:54

Po obejrzeniu kilku porównań rn4 z r3pro stwierdzam że doplata do rn4 nie ma sensu kompletnie. Antutu to nie wszystko. Szkoda bo rn4 jest wg mnie bardzo ładny. Inna sprawa z redmi pro. Tutaj aparat jest lepszy, czytnik z przodu, d2w bo i ten oled :)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Pierwsze chwile z Xiaomi Redmi Note 4

Postprzez becki » 21 wrz 2016, o 18:17

Po doświadczeniach z przeszłości powiem tyle aluminium na pleckach fe może i ładnie wygląda ale nie praktyczne a że to jest amelinowe to tego nie pomalujesz. Jakaś taka moda na crap syfon 7 rysuję się niemiłosiernie a chińczyki coraz częściej wciskają aluminium. Może to i lekki metal ale mało wytrzymały. W moim Letv po miesiącu używania już widzę jakieś mikro kropeczki a telefon w pokrowcu wsuwce albo książeczce. Chiny stoją plastikiem !!! co się z nimi dzieje ?
becki
AKTYWNY
 
Posty: 304
Dołączył(a): 14 sty 2015, o 17:33
Pochwały: 1
Telefon:: Mi Note 2

Re: Pierwsze chwile z Xiaomi Redmi Note 4

Postprzez omi » 21 wrz 2016, o 18:40

Też jestem za dobrym tworzywem, lub ewentualnie skórą przy droższych modelach. Obecny trend zupełnie mnie nie cieszy. Dawniej potrafiono zrobić bardziej praktyczne fony.
Gdzieś też mam sylikonowe pokrowce. Dobry fon mogę używać bez niego. Niech z czasem trochę rysuje się itp. W końcu to tylko fon i on jest dla mnie, a nie ja dla niego.
Co innego sprzęt na chwilę i wymianę na kolejny model. Wówczas trzeba dbać, bo za moment będzie inny. Może trafi się lepszy.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722



Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama