• Reklama

Abonament stacjonarny

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Abonament stacjonarny

Postprzez monk » 29 mar 2015, o 16:28

Hej
Nie wiem czy piszę w dobrym działu (dyskusja o telefonach) - jeżeli zły to proszę o przeniesienie.
Otóż przymierzam się do podłączenia telefonu stacjonarnego do domu - jaki wybrać abonament? Zależy mi na możliwie dużej ilości minut w ramach abonamentu na stacjonarne i na komórki. Zastanawiam się nad Orange lub Netią. Która opcja będzie lepsza? Inne też wchodzą w grę.
monk
 
Posty: 37
Dołączył(a): 21 mar 2015, o 18:29
Telefon:: LG G2

Reklama

Re: Abonament stacjonarny

Postprzez G P » 30 mar 2015, o 09:25

Jak masz już 'stacjonarny' internet to zainteresuj sie operatorami voip. Abonament rzędu 1-2 złote, polaczenia na stacjonarne w tym zagraniczne po pare groszy, na komorki drozej ale 0,29 nie przekroczy numer z dowolnej strefy, jedyny wydatek to bramka/telefon voip od 100pln...
G P
AKTYWNY
 
Posty: 219
Dołączył(a): 26 lut 2014, o 00:06
Pochwały: 6
Telefon:: star w450
ROM: miui

Re: Abonament stacjonarny

Postprzez dotek » 2 kwi 2015, o 17:26

VoIP to najlepsze rozwiązanie. Sam mam coś takiego, normalny nr telefonu, od strony technicznej niczym nie różni się to od tradycyjnego telefonu stacjonarnego (z wyjątkiem ceny). Mam FCN 300, czyli coś takiego https://fcn.pl/abonament/cennik/
Abo to koszt coś koło 25 zł m-c. Mam w tym 300 min na stacjonarne wymienne na 100 min na komórki. Po wykorzystaniu też jest jakoś tanio, chociaż nie przekroczyłem jeszcze tych limitów.
dotek
 
Posty: 30
Dołączył(a): 11 gru 2014, o 11:53
Telefon:: Overmax

Re: Abonament stacjonarny

Postprzez lokalizator » 3 kwi 2015, o 11:29

Co do bramki to w okresie przejściowym śmiało można wykorzystać telefon komórkowy. Może niekoniecznie smartfon ale ja z powodzeniem używam Nokię e51 - bateria dłużej trzyma.
Bramka dobra rzecz ale po tym jak mój linksys spa1001 padł nie znalazłem nic nowego o podobnej funkcjonalności i dobrej cenie. Ta bramka miała 2 linie na jednym telefonie.
A teraz już mi się zwyczajnie nie chce nic zmieniać.
Mam darmowy nr z dawnego Tlenofonu a do rozmów po świecie to najtaniej wychodzą różne klony Betamax. Trafiają się np. minuty darmowe za sam fakt doładowania. Obecnie korzystam m. in. z voipstunt. Na kom. do PL cena jest poniżej 0.01 € brutto za min.
I co ważne, to ci operatorzy pozwalają na ustawienie nr, który się wyświetla.

Ja i Elephone p6000
Wklepane z LeTV X800
lokalizator
 
Posty: 188
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 10:34
Lokalizacja: UK
Pochwały: 8
Telefon:: LeEco


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama