• Reklama

Telefony dual sim z obsługą darmowego internetu AERO2

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefony dual sim z obsługą darmowego internetu AERO2

Postprzez marx » 8 lut 2015, o 16:16

nie, to moja pomyłka , teraz już cena idzie di góry, koniec promocji
marx
Administrator

Pochwały: 199

Reklama

Postprzez herbatkowy » 16 lut 2015, o 15:54

majkel_94 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie widziales, nie uzywales- nie odzywaj sie. Youtube na aero2 u mnie na 5 calowym ekranie smiga az milo. Oczywiscie w nizszych jakosciach ale na tak malym ekraniej jak 5 calowy telefon to w zupelnosci wystarcza.

majkel_94 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Typowe gadanie ludzi ktorzy nigdy niczego nie mieli, to ze nalezysz do tego grona ludzi udowadniasz tym ze "telefon za 1000zl" robi jak widac na Tobie niesamowite wrazenie. Ci sami ludzie gadaja "oo stac go na beemke czy mercedesa za kilkadziesiat tys zl a nie stac go na benzyne tylko gaz leje". Jest taka cecha jak oszczednosc, i to ze ktos ma w pyte kasy to nie jest powod zeby ja rozwalac na wszystkie strony, jezeli mozna zaoszczedzic. Tylko ludzie ktorzy jezdza matizami albo seicento gadaja na tych ktorzy leja gaz do bmw, nie spotkalem nikogo kto ma hajs i dobre auto zeby psioczyl na tych co leja gaz, Pudzian ma pelne konta pieniedzy, a sam widzialem ze do Hummera lał LPG na stacji. To samo jest ze wszystkim, jezeli komus internet w telefonie jest potrzebny maxymalnie przez godzine dziennie to po co ma placic choćby 10zł na miesiac niepotrzebnie? Uwierz ze probowalem kupic internet do mojego numeru, mam 3 numery firmowe w playu i akurat na moj nie moge kupic zadnego sensownego pakietu internetu wiec jestem skazany na aero2.

Pochwały przyznane za posta: 2
Był ZOPO C2 Platinum, Lenovo A820, iOcean X7 HD, Umi C1, Asus Zenfone 5 2/16, Meizu M1 note, Xiaomi redmi note 2 , LG G Flex 2, Xiaomi Redmi Note 3 PRO
herbatkowy

Pochwały: 7

Postprzez Frondax » 27 lut 2015, o 04:15

Chciałem tylko zgłosić że Mlais M9 na dual sim obsługuje mi Aero2 :mrgreen:
Frondax

Postprzez majkel_94 » 27 lut 2015, o 11:55

herbatkowy napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie widziales, nie uzywales- nie odzywaj sie. Youtube na aero2 u mnie na 5 calowym ekranie smiga az milo. Oczywiscie w nizszych jakosciach ale na tak malym ekraniej jak 5 calowy telefon to w zupelnosci wystarcza.

Typowe gadanie ludzi ktorzy nigdy niczego nie mieli, to ze nalezysz do tego grona ludzi udowadniasz tym ze "telefon za 1000zl" robi jak widac na Tobie niesamowite wrazenie. Ci sami ludzie gadaja "oo stac go na beemke czy mercedesa za kilkadziesiat tys zl a nie stac go na benzyne tylko gaz leje". Jest taka cecha jak oszczednosc, i to ze ktos ma w pyte kasy to nie jest powod zeby ja rozwalac na wszystkie strony, jezeli mozna zaoszczedzic. Tylko ludzie ktorzy jezdza matizami albo seicento gadaja na tych ktorzy leja gaz do bmw, nie spotkalem nikogo kto ma hajs i dobre auto zeby psioczyl na tych co leja gaz, Pudzian ma pelne konta pieniedzy, a sam widzialem ze do Hummera lał LPG na stacji. To samo jest ze wszystkim, jezeli komus internet w telefonie jest potrzebny maxymalnie przez godzine dziennie to po co ma placic choćby 10zł na miesiac niepotrzebnie? Uwierz ze probowalem kupic internet do mojego numeru, mam 3 numery firmowe w playu i akurat na moj nie moge kupic zadnego sensownego pakietu internetu wiec jestem skazany na aero2.

Akurat porownanie chybione, chyba ze przy LPG przed kazda jazda musisz wpisac captche, nawet co 60 minut jazdy Ci sie wylacza silnik i kapcia, a oprocz tego wiecej jak 40kmph nie mozesz jechac nawet na autostradzie ;)

Aero zaraz znika z rynku, bo zabieraja im koncesje. A pakiety w Orange na allegro sa tak smiesznie tanie, ze chyba tylko jak ktos torrenty na fonie sciaga i kapcie wpisuje to mu potrzebny wiekszy transfer.
majkel_94
VIP

Pochwały: 19

Postprzez rm_125 » 19 mar 2015, o 10:56

a jaki problem kupić "abonament" Aero2 5 zł/ miesiąc i nie ma się kodów
Ja przeszedłem do virgin i te 2 gb mi wystarczy spokojnie. Ale telefon z pasmem 900 wcdm jest niezbędny :)
rm_125
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez INTseed » 19 mar 2015, o 12:21

Na allegro są teraz oferty 6GB za 28,5zł więc oferta lepsza od wolnego aero2

Wysłane z mojego H60-L02
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Postprzez pablos77 » 10 maja 2015, o 09:04

virgina ma super oferte za 29 zł masz telefony i sms bez limitow i 2gb internet. Bardzo szybki. Jak sie skonczy limit to lejek.
pablos77

Postprzez herbatkowy » 14 cze 2015, o 22:35

Mam teraz darmowe LTE bez limitu w telefonie. A jak nie ma zasiego jak pojade na jakas wioche na robote to mam aero2 z pakietem i żadnych kapci nie wpisuje :)
Był ZOPO C2 Platinum, Lenovo A820, iOcean X7 HD, Umi C1, Asus Zenfone 5 2/16, Meizu M1 note, Xiaomi redmi note 2 , LG G Flex 2, Xiaomi Redmi Note 3 PRO
herbatkowy

Pochwały: 7

Postprzez widmo82 » 12 paź 2015, o 11:34

Odkopuję z prośbą o jakie nowe typy dla godnego następcy ZTE v987
Byłoby dobrze, aby wymiary nie były większe od v987
Przedział cenowy to do około 250$ - jednak jak bedzie cos ciekawego to rowniez rozważe
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez fake4r » 12 paź 2015, o 11:40

To prędzej załóż sobie nowy wątek wg. szablonu w dziale "Jaki telefon kupić" i wymień wszystkie kryteria dotyczące nowego telefonu jaki chciałbyś kupić.
fake4r
VIP

Pochwały: 194

Postprzez tomianek » 7 lis 2015, o 23:59

Ja Polecam Meizu M2. W X-KOM dostaniesz go za 699zł

Tu są linki:

spam, ref
tomianek

Postprzez KarlosW » 2 gru 2015, o 16:42

Nie wiem gdzie to napisać, więc pozwoliłem sobie w tym miejscu.
Jeżeli ktoś się zastanawia czy telefon, który go interesuje będzie działał u nas w Polsce, w danej sieci proponuję kliknąć w link poniżej.
Można sobie to sprawdzić przed zakupem i również oszczędzić czas sobie i innym.

http://www.willmyphonework.net/

Temat może i nawet warty podwieszenia..

Pochwały przyznane za posta: 2
KarlosW
VIP

Pochwały: 30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?