• Reklama

Telefony ~150$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefony ~150$

Postprzez nastar » 3 sie 2015, o 04:32

Witam, jak w temacie poszukuję telefonów dla mnie i mojej lepszej połówki.
Oba w cenie około 150$.
Odnośnie telefonów:

Cena (bez VAT): ~150$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4-4.5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB/8GB/bez znaczenia
Dual/Single sim: Dual
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętnie
Wymagania (parametry, funkcje): dobry, czytelny wyświetlacz, dual sim - może być z LTE, dobry główny aparat
Opis: telefon powinien być dobrze spasowany, wykonany z dobrych materiałów (oczywiście jak na założony budżet), powinien mieć dobry wyświetlacz, dobry aparat główny, system android (w zasadzie bez znaczenia który, ważne by płynnie działał), gps/głośniki itd. bez większego znaczenia - sporadyczne korzystanie z tego. Tel. głównie do rozmów, pisania smsów, przeglądania internetu oraz robienia notatek w formie zdjęć na uczelni. Wytrzymała bateria byłaby świetnym dodatkiem. Tel. dla kobiety.

Cena (bez VAT): 150$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4.5-5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB/8GB/bez znaczenia (minimalne)
Dual/Single sim: Single (chyba, że nie będzie różnicy)
Preferowane marki: Xiaomi, Huawei, Lenovo... (w zasadzie byle był dobry)
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętnie
Wymagania (parametry, funkcje): szybki fix GPS, dobry aparat (w dalszym ciągu posiadam leciwego Xperia Neo i potrafił zrobić całiem dobre zdjęcia w porównaniu do nowszych aparatów), przyzwoity dźwięk podczas słuchania muzyki przez słuchawki, dobry/bardzo dobry wyświetlacz, bateria trzymająca przynajmniej dzień przy intensywnym korzystaniu
Opis: telefon głównie do smsów, rozmów, przeglądania internetu i słuchania muzyki, z racji słabego obecnego telefonu nie grałem w gry na tel od 3-4lat więc nie wiem jak to będzie z nowym. Często korzystam też z GPS - samochód/jakieś piesze wycieczki, przydałby się dokładny. Nie chciałbym mieć problemu też i wykonaniem telefonu. Wytrzymały ekran i obudowa będą plusem - obecny tel. nie raz znalazł się na podłodze.

Z góry wielkie dzięki za pomoc, liczę na kilka propozycji, z których w najbliższych dniach wybiorę telefony dla nas.
Pozdrawiam
nastar

Telefon:: Xperia Neo

Reklama

Re: Telefony ~150$

Postprzez thirtyseconds » 3 sie 2015, o 15:08

Dla dziewczyny kup Xperie z1 compact będzie zadowolona. Jest jeszcze Xiaomi mi2s ale masz na niego za mało kasy no i ciężko go już dostać.

A dla siebie kup Nubie z5s mini na merimobiles. Tu masz recenzje po po polsku: http://antyweb.pl/pierwszy-w-polsce-tes ... ompaktowa/

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
thirtyseconds
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Postprzez blue_voyager » 3 sie 2015, o 15:10

thirtyseconds napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Po co więc go proponujesz? Skończcie wreszcie z proponowaniem telefonów, które nie spełniają wymagań pytającego.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez thirtyseconds » 3 sie 2015, o 15:14

A nuż mu się spodoba i stwierdzi ze sobie dołoży hajsu?

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
thirtyseconds
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Postprzez blue_voyager » 3 sie 2015, o 15:18

To w ten sposób można by tu wpisać cokolwiek, w końcu może się komuś coś spodoba itd. A w efekcie robicie bałagan i wasze odpowiedzi nie mają często żadnej wartości merytorycznej.
Zasady tego działu są jasno określone co do zapytań i porad, proszę więc się ich trzymać.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez KarlosW » 3 sie 2015, o 20:47

Ja dopisze tylko od siebie (co śmiało można kasowac) ze KAŻDE forum w Polsce powinno mieć takiego użytkownika jak blue. Brawa za wytrwałość i trzymanie fasonu.
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Postprzez swiezak82 » 3 sie 2015, o 21:26

Jak już wybierzesz te zte z5s mini to tutaj masz taniej i większe prawdopodobieństwo, że telefon przyjdzie nowy. Merimobiles nie polecam, bo kiedyś mi przysłali używany telefon.
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Postprzez nastar » 4 sie 2015, o 08:20

Odnośnie telefonów, te 150$ to jest przybliżony koszt. Dla siebie tel mogę kupić i za 300$ ale nie widzę w tym większego sensu...
Tel ma być w miare nowy również, żeby jakieś wsparcie było, marka w sumie obojętnie. Jakiś czas temu na Elephone 8000 zwracałem uwagę...

Jakies inne podpowiedzi?
nastar

Telefon:: Xperia Neo

Postprzez AnimalPL » 4 sie 2015, o 09:23

jeśli w pierwszej kolejności (mowa o telefonie dla Ciebie) zalezy Ci na jak najlepszym i dokłądnym gpsie, to lepiej wybieraj telefon oparty o procek qualcomma. Nie słuchaj się tych co będą się zapierali ze mediateki są wspaniale pod tym względem. One w niektorych modelach moze i dzialaja poprawnie, jednak w qualcommach działa to lepiej ;) Nie oszukujmy się.

Ja ze swojej strony z uwagi na to że posiadam telefon LG G2 będe go polecał. Napisales ze mozesz troche dolozyc, wiec dobrą uzywke za 800zl kupisz. Moze i ma starszego qualcomma(snapdragon 800 juz jest ok) i moze dla niektorych byc juz dziadkiem, jednak jest bardzo fajny. W antutu robi ponad 40tys, wiec jest porownywalny do obecnych smartfonów. Wielkosc to niby 5,2 cala, jednak jak zerkniesz na sam rozmiar to moze byc nawet mneijszy od niektorych 5 calowcow. Bardzo dobra jakość dzwięku na słuchawkach. Jakość ekranu rowniez bardzo dobra. O baterii nie wspomnie - moim zdaniem lepsza niz jiayu s3, elephone p6000, meizu m1 note. Te telefony mialem, wiec mam porownanie. Warto dodać ze ma pelne spolszczenie i wszystko jest dopracowane, czego nie mozna powiedziec o innych systemach.
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Postprzez shayk » 4 sie 2015, o 09:49

@AnimalPL

150$ budżet, a Ty proponujesz używane LG G2 za 800 zł? :shock:
To może warto przerzucić się na forum LG?

Ja bym propnoował Mi3 (dobry procesor, aparat, MIUI wysoce konfigurowalne, bateria, design)
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez AnimalPL » 4 sie 2015, o 10:40

napisał że moze byc wiekszy budzet przeciez, jesli bedzie to uzasadnione.

Gdzie w takim razie znajdziesz Mi3 w cenie do 150$ ?

Idąc Twoim tropem powinienem napisać byś przerzucił się na forum Xiaomi?

Nie napisał przecież że chce kupować Chińską markę....
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Postprzez shayk » 4 sie 2015, o 10:51

Nie sądzę żeby w tym przypadku europejska używka za 800 zł była lepszym wyborem. Co do znalezienia mi3 za około 150-160$ to nie problem. W tym mogę pomóc. Każdy może polecać co chce, ale trzeba przynajmniej trzymać sie tematyki forum i wymagań szukającego.

PS. Dział Xiaomi jest u nas na forum...
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?