• Reklama

Telefony ~150$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefony ~150$

Postprzez squadak » 25 sie 2015, o 12:41

Cena normalna. Ja ostatnio kupiłem E7 od Desoon za 150$, ale chyba tak tanio już nikt nie ma tego telefonu. A telefon muszę powiedzieć, że jest super. I wbrew pozorom bateria nie jest taka zła. Miałem wcześniej P6000 i trzymała podobnie.
squadak

Pochwały: 4
Telefon:: Elephone p6000

Reklama

Postprzez Flyagaric » 25 sie 2015, o 13:45

nomundo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Gionee? Czy xiaomi r2 note?

--
Można brać? Cena coś podejrzanie nisko ...
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 86104.html

Branie obu i zostawienie sobie tego co bardziej przypadni do gustu. Tylko z Gionee pamiętaj aby nie oceniać go na stockowym sofcie. Jak już bedziesz miał, to zgłoś się po instrukcje jak zrobić updejt - jest banalny.

Sprzedawcy niestety nie znam, więc sam decydujesz. Jak ci się uda kupić czarny, to będziesz szczęściarzem.

squadak napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Cały czas to powtarzam. Jak na rozmiar i rozdziałkę, to 2500mAh zadziwiająco dobrze sobie radzi.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez iatawiec » 28 sie 2015, o 12:15

Jak by Ci sie udalo znalezc czarny to poprosze o link. Tez bym chetnie zakupil.
iatawiec

Pochwały: 2
Telefon:: samsung

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?