• Reklama

Telefony ~150$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefony ~150$

Postprzez thirtyseconds » 6 sie 2015, o 19:08

nastar napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nikt nie znajdzie (nawet wspólnie) czegoś co aktualnie nie istnieje. Połówka ma dwie opcje, albo przystanie na telefon z 5 calowym ekranem, albo zrezygnuje z dual SIM i dokupi sobie pakiet internetowy. Ich cena jest już niska do tego stopnia, że nie ma sensu się użerać z tym Aero2.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
thirtyseconds
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Reklama

Postprzez Flyagaric » 6 sie 2015, o 20:56

Moje zastrzeżenia do LTE to głównie słaby zasięg. Poza tym nie wszędzie gdzie 4G jest, to oferuje topowe prędkości. Jest z tym słabo i szybko się nie polepszy.
W takim razie zobacz jeszcze Gionee Elife E7 - jak Mi3, również klasa premium (jeszcze pół roku temu kosztował ok. 350$). Również 1,5 roczny (wciąż kozak). Również brak LTE. Poza tym same zalety. 3GB RAM/32GB ROM. Świetny, zoptymalizowany ROM. Doskonałe zdjęcia. Bardzo dobry GPS (to Snapdragon). Przyzwoita bateria, trzymająca nieźle dzięki optymalizacji ROMu. Sam zostałem przekonany tutaj i parę osób przekonałem też. Jedyna poważna (IMHO) wada - można kupić już tylko białe, czarny to unikat.

Żonie sprawdź Elife E7 mini - wada: brak LTE i 3G 900MHz. Poza tym byłby niezły, bo aparat dobry i reszta do ogarnięcia. Ostatnio przeceniona została Nubia Z4s Mini, ale robi słabe zdjęcia.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez nastar » 6 sie 2015, o 22:17

Dzięki za podpowiedzi.
Co do Gionee... 2x miejsca na dane super, trochę 'dezajn' mi się nie podoba, ale muszę pomyśleć.
Widzę, że jest też Mi3 32GB... ale ponad 210$, spora różnica do 16GB.
Przed przeczytaniem powyższego posta zdecydowany byłem już na Mi3. Miałem dziś zamawiać... chyba poczytam jeszcze.
nastar

Telefon:: Xperia Neo

Postprzez AnimalPL » 6 sie 2015, o 22:19

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kimovil znam, fajna stronka do porównań. Na spemall jest za 177$ (bialy najtanszy) + przesylka do PL minimum 8,65$ to juz 185$.
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Postprzez Flyagaric » 6 sie 2015, o 22:30

Faktycznie - jak ostatnio patrzylem to byl po 165$ ...
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez nastar » 6 sie 2015, o 22:35

A wiecie jak z wsparcien Mi3 vs Elife E7?
nastar

Postprzez AnimalPL » 6 sie 2015, o 22:36

nastar napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Xiaomi vs Elife ...... hmmm jak myslisz?
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Postprzez Flyagaric » 6 sie 2015, o 22:38

Ja mam Elife. Nie ulega wątpliwości, że jest fajniejszy, ale ma 5.5 cala. Mi3 tylko 5.
Flyagaric
VIP

Postprzez nastar » 6 sie 2015, o 22:47

Xiaomi > E7?
W zasadzie 5" to dla mnie już wystarczająco, nie wiem po co mi więcej :D
nastar

Postprzez Flyagaric » 6 sie 2015, o 23:28

Dlatego to podkreślam - dla niektórych to jest szoł stoper. Ja się zdecydowałem i w sumie nie żałuję, ale 5 cali, byłoby poręczniejsze.

Xiaomi > E7 ? Które?
Jeśli mowa o Mi3 16GB, to E7 jest zdecydowanie ciekawszym zakupem. E7 ma 3GB RAM i 32GB ROM. Oba mają fajne softy i robią dobre zdjęcia. Oba raczej są klasą premium. Jeśli zaś o Mi3 64GB, to już indywidualna sprawa, ale jest duuużo drożej i trzeba lubić MIUI.
Jeśli Mi4, to trzaby porównywać go E7L, którego mało kto ma, i który wciąż jest koszmarnie drogi.
Nowsze Xiaomi, to odpowidniki już innych fonów u Gionee. Gionee chyba nie ma odpowiednika modelu Mi4i - moim zdaniem nie wart zupełnie kasy jaką chcą za niego.
Flyagaric
VIP

Postprzez nastar » 6 sie 2015, o 23:43

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dlatego to podkreślam - dla niektórych to jest szoł stoper. Ja się zdecydowałem i w sumie nie żałuję, ale 5 cali, byłoby poręczniejsze.

Xiaomi > E7 ? Które?
Jeśli mowa o Mi3 16GB, to E7 jest zdecydowanie ciekawszym zakupem. E7 ma 3GB RAM i 32GB ROM. Oba mają fajne softy i robią dobre zdjęcia. Oba raczej są klasą premium. Jeśli zaś o Mi3 64GB, to już indywidualna sprawa, ale jest duuużo drożej i trzeba lubić MIUI.
Jeśli Mi4, to trzaby porównywać go E7L, którego mało kto ma, i który wciąż jest koszmarnie drogi.
Nowsze Xiaomi, to odpowidniki już innych fonów u Gionee. Gionee chyba nie ma odpowiednika modelu Mi4i - moim zdaniem nie wart zupełnie kasy jaką chcą za niego.

Z tym porównaniem, chodziło mi o support w/w marek. Mi3 ma dostać nowe MIUI.
Co do MIUI mam obecnie na swoim leciwym Xperia NEO MIUI v4. Całkiem przyjemne. Nie mam porównania do sofru z E7.
Tak, Mi3 64GB to 40$+ co jest wg zbyt wysoką kwotą.
Jak ze spasowaneim elementów w E7? Mi3 metalowy, jeśli dobrze pamiętam, E7 plastikowy. Wymiary w sumie podobne mają, Mi3 ma większe ramki u góry i na dole.
Ograniczam się już tylko do tych dwu modeli. Xiaomi Mi3 lub Gionee Elife E7.

Jakiś pewny sklep macie jeśli chodzi o zamówienie któregoś z w/w telefonów?
nastar

Postprzez Niejeden z nas » 7 sie 2015, o 00:26

Ja dla zonki sprowadzilem Xiaomi Mi2s, super telefonik, widzę ze są na ibouygou.
Edycja: sorki, nie mieści się w cenie.
wysłałem z tapatalk
jedno Wam powiem: życie idioty to nie bułka z masłem..
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?