• Reklama

Telefony ~150$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefony ~150$

Postprzez AnimalPL » 4 sie 2015, o 11:04

Widzisz, Ty nie sądzisz bo masz takie zdanie, a ja sądzę że może być lepszym. Każdy może mieć inne zdanie. Co do trzymania się tematyki forum lub szukającego, to powiedz gdzie się nie trzymam. Napisał że może być droższy niż 150$, po drugie LG też można kupić w chinach jak ktoś się uprze, a po trzecie nie było takiego wymogu przez osobę zakładającą wątek. Czy mógłbyś mi zatem pomóc znaleźć
nowe Oryginalne Mi3 w cenie 150-160$ z free shipping? Pytam serio, bo jeśli można za tyle dostać od dobrego sprzedawcy z pewnego źródła to jest to rzeczywiście dobra cena.
Co do baterii w Mi3 to nie zgadzam się z twierdzeniem, że jest ona dobra. Jak dla mnie to raczej bardzo, bardzo przeciętna. Akurat nie miałem osobiście, ale kolega ma i sobie mogę porównać jego tel z moim i raczej blado wypada Mi3.

http://blog.gsmarena.com/xiaomi-mi-3-battery-life/

PS. Czyli rozumiem, że jeśli nie ma działu z jakąś firmą tzn. ze nie mozna wspomnien potencjalnemu kupcowi, że taka alternatywa istnieje?
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Reklama

Postprzez CatchMe » 4 sie 2015, o 12:49

Tez szukam telefonow do $150 i nic porzadnego nie moge znalesc. Ten K3 note, w miare, Umi zero fajny, Mlais M7 super tylko, ze GPS nie lapie. Nubia Z5 w miare ale aparat 8. Klops :)
CatchMe

Telefon:: Inew

Postprzez KarlosW » 4 sie 2015, o 12:52

Szkoda tej M7 bo gdyby nie gps to wiele osób by go brało. W tym ja..
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Postprzez nastar » 4 sie 2015, o 20:25

M7 ma tak wielkie problemy z tym GPS? Ostatnio coraz więcej potrzebuję tego GPS do nawigacji itd.

Cały czas kręcimy się w temacie tel dla mnie, a jakies podpowiedzi odnośnie mniejszego 4-4.5cala damskiego tel dla mojej lubej? :)
nastar

Telefon:: Xperia Neo

Postprzez Gap12 » 4 sie 2015, o 23:21

Na forum jest recenzja Mlais M7.Sądząc po tym screenie chyba nie jest tak najgorzej z tym GPS-em :
Obrazek
Gap12

Pochwały: 3
Telefon:: Mlais

Postprzez nastar » 5 sie 2015, o 22:55

A macie zaufanych sprzedawców na Ali?

Co do telefonów, może ten MI3, mimo, że nie najnowszy, to całkiem spoko się wydaje. Do tego aktualizację do MIUI7 ma mieć. Dla Lubej może też jakiś Xiaomi...
Za dużo tego ...
nastar

Postprzez Niejeden z nas » 6 sie 2015, o 09:17

CatchMe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jeśli oglądasz zdjęcia tylko na telefonie, tablecie lub monitorze komputera to aparat 8MP wydaje się aż za dobry:)
jedno Wam powiem: życie idioty to nie bułka z masłem..
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV

Postprzez nastar » 6 sie 2015, o 10:28

To dla siebie na chwilę obecną upatrzyłem/podsunęliście:
Xiaomi Mi3
Mlais M7
Umi Iron
Xiaomi Mi4i - nie wiem, znalazłem od ~230$ to sporo ponad zakładany budżet

Rozumiem, że Mi3 będzie miał najlepszy GPS, niestety brak LTE, 'wiekowa' konstrukcja, 2GB RAM, jakby mi się odwidziało to i single sim - ale to szczegół.
Umi ma jakoś dziwnie taktowany procek - jakby nie to wydaje się bardzo fajny, wykonanie też.

Coś jeszcze możecie dorzucić do tego lub odrzucić któryś?

Zastanawiałem się nad Elephone P6000 PRO, ale jak już znalazłem info o oszukiwaniu w specyfikacji przez producenta...
nastar

Postprzez Flyagaric » 6 sie 2015, o 12:47

Nie czaję, 2GB RAM to wada, czy też ty chcesz miec 3? Jeżeli chcesz mieć 3, to napisz od czego, bo nie potrafię uwierzyć, że na takim Mi3 ci kiedyś RAMu zabraknie. Jeśli robisz takie rzeczy, że jednak może ci zabraknąć, to przedział 150$ zdecydowanie nie jest dla ciebie.
To magiczne LTE ... marketing działa. Za 2 lata - to może być argument, ale dzisiaj i jeszcze długo, to nie.
Z wymienionych Mi3 ma zdecydowanie najmniej wad użytkowych.
Mi4i wg. mnie jest zdecydowanie za drogi, jak na użyty tam niezbyt udany CPU. Wspominany na forum T3l ma podobny konfig i kosztuje połowę tego. Nie jest tak dobrze wykonany i nie ma MIUI, ale różnicy w cenie IMHO i tak to nie usprawiedliwia.
Umi i Mlais mają wady dobrze już opisane na tym forum - czy są istotne dla ciebie, to przecież tylko ty możesz sobie odpowiedzieć. Nikt ci tego przecież nie powie.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez AnimalPL » 6 sie 2015, o 13:20

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Słusznie prawisz kolego. Teraz dobrze by było jakby ktoś napisał gdzie jest ten nowy Mi3 od sprawdzonego sprzedawcy za 150$.
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Postprzez Flyagaric » 6 sie 2015, o 14:05

http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi3-16gb
- ta stronka jest najlepsza do porównań cenowych.
Na spemall po zrejestrowniu się na ich forum dostaniesz kod na 10$ - cena wyjdzie 156$. Tego pierwszego sklepu na liście (co ma go za 154) niestety nie znam.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez nastar » 6 sie 2015, o 18:46

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Odnośnie Twojej wypowiedzi.
Nie mówię, że 2GB to mało, chociaż widząc w jakim kierunku idzie Andek... W każdym razie chodziło mi o porównanie specyfikacji. Głównie na nie dla Mi3 jest to, że konstrukcja ma już 2lata, ale tak czy siak, ten tel najbardziej mi odpowiada.
Magiczne LTE też, magicznie działa szybciej w telefonach, z którymi miałem okazję korzystać z niego. Więc nie jest to bzdura czy coś, ale może chodziło Ci o to, że i tak w większości staramy się nie ssać jak szaleni przez operatora, a poprzez internet domowy.

Mi4i wzbudza we mnie podobne odczucia. Dopisałem go bardziej jako ciekawostkę/zapytanie.

Dzięki też za link do porównywarki cen.

Odnośnie telefonów, w przedziale 150-170$ znajdzie się jeszcze jakiś rywal dla Mi3?

Jeszcze prosiłbym o jakieś podpowiedzi odnośnie telefonu dla lepszej połówki. Wiem, że ciężko z tel 4-4.5", mniejszy wybór, ale myślę, że znajdziemy coś wspólnie.
Jak pisałem wcześniej chodzi o dobry aparat, wyświetlacz oraz dual dla aero.
nastar

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?