• Reklama

Telefon zastępczy

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon zastępczy

Postprzez muszyna2 » 11 gru 2014, o 11:21

Witam, mój lenovo poleciał na reklamacje do chin. I tak się zastanawiam czy nie kupić czegoś taniego jako taki tel awaryjny. Nie wiem czy później go sprzedam czy wrzucę do szuflady to się jeszcze zobaczy. Nie chcę też za bardzo szukać kwadratowych jaj dlatego skupiłem się na trzech modelach:
Landvo L200 - 900 MHz, dobre opinie. 85$.
Thl 4000 - 900 MHz, pojemna bat, ale dość spory jak na 4,7 cala. 86$
Cubot S200 - brak 900 ale pojemna bat i wyższa rozdzielczość ekranu ale też najdroższy 97$.

Tak jak pisałem wcześniej tel na czas naprawy lenovo. Co z nim później zrobię czas pokaże. WCDMA 900 MHz nie potrzebuję do żadnego areo ale traktuję go jako obowiązujący w pl i podnoszący komfort obsługi teefonul w pewnych momentach. Ale nie jest to dla mnie najważniejsza rzecz.
Nie interesują mnie inne modele skupiam się na wyżej wymienionych.
Co Koledzy myślicie? Bez zbędnych ceregieli który tel brać?
Pozdrawiam
muszyna2
AKTYWNY

Pochwały: 2

Reklama

Re: Telefon zastępczy

Postprzez hellhammer » 11 gru 2014, o 16:42

Wedlug mnie w tej kolejnosci landawvo,cubot, thl chcoiaz ten ostatni wogole mi sie nie podoba, ale to juz tylko moje odczucia.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez muszyna2 » 11 gru 2014, o 16:55

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Myślę że jest to najrozsądniejsze ale zobaczymy może ktoś jeszcze coś napisze.
muszyna2
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez Trojanek » 11 gru 2014, o 17:25

Jak nie potrzebna ci jest pojemna bateria to też bym brał Landvo.
Trojanek
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: HTC

Powrót do Jaki telefon kupić ?