• Reklama

Telefon za 850zł dual sim aero2

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon za 850zł dual sim aero2

Postprzez veritas2309 » wtorek, 15 lipca 2014, 11:12

Witam serdecznie.
Szukam telefonu do 850 zł + cło
Dział recenzje przeczytałem jednak nadal nie potrafię nic wybrać.
Jest to mój pierwszy zakup chińczyka.

Od telefonu wymagam:
-max 5 calowego ekranu (zastanawiałem się nad asus zenfone 5 jednak ta ramka i gabaryty mnie zniechęca.
-obsługa aero2 i dual sim
-bateria w telefonie musi być wytrzymała z racji tego że w pracy często przeglądam internet około 5 godzin dziennie.
-chce by telefon nie zamulał podczas użytkowania, ale to chyba jest normą (mało gram w wymagające gry).

Myślę że moje wymagania nie są wygórowane wiec może zamiast pakować ponad 800 słówek znajdzie się coś tańszego co spełnienia moje wymagania.

Telefony jaki brałem pod uwagę to:
Jiayu g4s
Xiaomi RedMi
iOcean X7
Zte nubia Z7mini
Huawei Honor 3x
Lenovo P780

Jak widać wybór jest ogromny może jest coś jeszcze czego nie wymieniłem. Proszę o popchniecie mnie w kierunku któregoś telefon.
veritas2309

Reklama

Re: Odp: Telefon za 850zł dual sim aero2

Postprzez swiezak82 » wtorek, 15 lipca 2014, 13:09

Lenovo p780 raczej aero2 nie obsłuży chyba, że dorwiesz telefon przeznaczony na rynek poza chiński. Nie wiem jak z tym zte ale coś mi się wydaje, że chyba tez możesz zapomnieć.
Do tego możesz jeszcze zobaczyć Coolpad f1.
swiezak82
VIP

Pochwały: 42

Re: Telefon za 850zł dual sim aero2

Postprzez ddr » wtorek, 15 lipca 2014, 13:23

Honor 3x jest większy i droższy od g4s i raczej jakość ekranu nie powala, do tego ma 5,5'. Redmi ma 1 GB, iOcean też. Nubia z tych wszystkich jest najlepsza, ale raczej wykracza poza ustaloną kwotę. Zostaje g4s, ale w tej kwocie powinno się znaleźć coś ciekawego.

Wysłane z mojego HM 1SW
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Re: Telefon za 850zł dual sim aero2

Postprzez veritas2309 » wtorek, 15 lipca 2014, 13:32

Pomyliłem honor 3x z 3c oczywiście mowa o 3c a tam jest 5.0. Nubia w kwocie 280$ na Aliexpress jest więc z tym nie ma problemu zresztą teraz pytanie czy warto np dopłacić do nubi względem 3c bądź innego tel.
O ile telefon nie muli na 1gb to go nie przekreslam bo 2gb mi nie jest potrzebne bo nie gram. Nie byłoby problemu jeśli xiaomi mi3 miałby dual sim... A tak mętlik w głowie.
veritas2309

Powrót do Jaki telefon kupić ?