• Reklama

Telefon za 350-400$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon za 350-400$

Postprzez Frexor » 16 sie 2015, o 22:47

Cena (bez VAT): 1200-1300 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Obojętne
Ilość RAM/ROM/Procesor: Obojętne
Dual/Single sim: Dual SIM
Preferowane marki: Obojętne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Preferuję Polskę
Wymagania (parametry, funkcje): LTE, duża bateria, dobry aparat i GPS
Opis:
Poszukuję telefonu, który posiadałby bardzo dobry (mocny) sygnał GPS i dobry aparat. Fajnie by było, gdyby bateria trzymała 2 dni przy podłączonej słuchawce bluetooth. Do tego chciałbym dostać dobry aparat, który nie miałby problemu ze złapaniem focusa. W zasadzie to tyle, telefon nie musi być jakiś super mocny, jedynie czego bym oczekiwał, to, że wytrzyma 2-3 lata bez większych "lagów" przy korzystaniu z nawigacji.
Telefony, które mnie zainteresowały:
Meizu MX5 - mój faworyt, chociaż pojawiły się informacje o lagach i tego się obawiam (znalazłem też kilka recenzji, w których ludzie pisali, że nie mieli ani jednego laga),
Meizu MX4 Pro - tutaj też się pojawiają informacje o lagach,
Meizu MX4 - sprawdzony telefon, dobra alternatywa dla MX5,
Xiaomi Mi4 - dobry konkurent dla MX4,
Sony Z3 - nie pasuje do zestawienia, ale można go dostać na rodzimym rynku z gwarancją. Jedyny minus to brak DualSIM.

Ogólnie wolałbym kupić telefon u nas z "normalną" gwarancją, ale oprócz Z3 nie mogę znaleźć telefonu wartego uwagi.
Frexor

Telefon:: LG L9
ROM: CM 11

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?