• Reklama

Telefon za +/-1500zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon za +/-1500zł

Postprzez stary22 » 2 cze 2016, o 18:17

Cześć. Szukam telefonu nietuzinkowego, chodzi mi głównie o bebechy, musi mieścić się w kieszeni. Zatanawiam się nad one plus 3 (premiera ponoć w czerwcu) ale po premierze one plus 2 mam mieszane uczucia.
Cena (bez VAT):do 1500 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: +/- 5,5" / Full HD
Ilość RAM/ROM/Procesor: 4 / 16 lub 32.
Dual/Single sim: Dual Sim mile widziany ale nie wymagany.
Preferowane marki: n/a
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): chiny (lubię sklep coolicool ale nie jest to wymagane)
Wymagania (parametry, funkcje): Najwazniejsza szybki i sprawny gps, !Wyśmienity aparat!, 5,5" , wytrzymała bateria, szybkie ładowanie (mile widziane), LTE
stary22

Reklama

Re: Telefon za +/-1500zł

Postprzez leoxxx » 3 cze 2016, o 02:47

Na dniach powinniśmy przekonać się co potrafi OPO3 i zuk2.

Trzeba też poczekać na recenzje leeco.

Autor postu otrzymał pochwałę
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26

Postprzez stary22 » 3 cze 2016, o 11:21

Nie wiem czy opo3 jest w stanie mnie czymś zaskoczyć ale co do ZUK'a 2 jego (prawdopodobne) specyfikacje przyprawiają mnie o ciarki :D
Dziękuję i będę bacznie śledzić temat :)
stary22

Postprzez Flyagaric » 3 cze 2016, o 12:38

stary22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A mnie wręcz przeciwnie - wszystko od niego odpycha. Nieźle okrojony i na podpuchę zostawili fajny SoC. Ja wolałbym na odwrót.
Wygląda, że to jednak wersja Z2 PRO powinna przyprawiać o ciarki. OP3 może być ciekawy i w drodze jest też nowy Asus Zenfone.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 72

Powrót do Jaki telefon kupić ?