• Reklama

Telefon za +/- 1000 zł.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon za +/- 1000 zł.

Postprzez bergmen » 13 sie 2016, o 01:59

naprawdę sądzisz że xon/buriza oferuje prawdziwą gwarancję?????
bergmen
AKTYWNY

Pochwały: 28
Telefon:: mi5S 4/128
ROM: gLOBAL DEV

Reklama

Postprzez Flyagaric » 13 sie 2016, o 03:10

Nawet tutaj miął dość nieciekawy wątek, więc całkiem poważnie nie można go traktować ...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 99
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez picasso1995 » 13 sie 2016, o 11:26

Nie wiem czy prawdziwą czy nie ale taką się reklamuje :) W takim razie podajcie mi jeden sklep który naprawdę realizuje gwarancję w oficjalnym serwisie Xiaomi?

Wysłane z mojego Redmi Note 2
picasso1995

Postprzez bergmen » 13 sie 2016, o 11:33

żaden sklep działający w Europie tego nie robi. Musiałbyś kupić w Chinach albo w innym kraju gdzie xiaomi jest oficjalnie na rynku wtedy miałbyś większe szanse na autoryzowany serwis xiaomi
Ostatnio edytowano 13 sie 2016, o 11:35 przez bergmen, łącznie edytowano 1 raz
bergmen
AKTYWNY

Postprzez tpawel » 13 sie 2016, o 11:35

Ekoludek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nikt go jeszcze nie ma
tpawel
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez picasso1995 » 13 sie 2016, o 12:33

No to jak sam widzisz nie ma różnicy między tymi sklepami jeśli chodzi o serwis więc jedynym czynnikiem, który wpływa na wybór sprzedawcy jest opinia o nim i cena telefonu :) Z tego co wiem oba wymienione przeze mnie sklepy mają stosunkowo dobrą opinię(technos i ibuygou) zarówno o samej procedurze kupna jak i późniejszym serwisie. O Burizie się nie wypowiem bo to dość kontrowersyjny temat :)

picasso1995

Postprzez bergmen » 13 sie 2016, o 12:48

ibuygou.com to chiński sklep. Olbrzymi. Nie stawiaj go w jednym szeregu z kramikiem pod nazwą Technos. Jest o wiele lepszy/pewniejszy od technos. I to między wierszami Ci piszę cały czas...
bergmen
AKTYWNY

Postprzez picasso1995 » 13 sie 2016, o 14:03

A czy widzisz tam gdzieś żebym stawiał je na równi? Ja po prostu żadnego z nich nie faworyzuje. To od autora tematu zależy jaki sklep sobie wybierze, to są tylko luźne propozycje. Czy oba realizują gwarancję w Polsce i czy oba mają dość dobre opinie? Chyba lepiej mieć jakiś wybór niż nie mieć go wcale. Nie napisałem, że któryś z nich realizuje gwarancję w lepszy czy gorszy sposób bo to jaki sklep wybierze autor zależy już tylko i wyłącznie od niego. Z drugiej strony gdyby sklep technos był jednym z januszowych sklepików jak napisałeś to nie byłby polecany na głównej stronie miuipolska.pl zaraz obok ibuygou. Nie zamierzam jakoś bronić sklepu technos bo mi za to nie płacą ale czasami mały sklepik bardziej dba o klientów niż nie jeden "olbrzym" :) Zakończymy na tym tę dyskusję bo ten temat nie powstał po to aby dowodzić tutaj swoich racji ;)

picasso1995

Postprzez bergmen » 13 sie 2016, o 14:38

naucz się czytać. nie pisałem że technos jest januszowy. napisałem że nie bardzo wierzę w jego "gwarancję" (Bo nie wiadomo przez kogo wykonywaną, w jakim zakresie, jakimi częściami). Jest to jeden wielki znak zapytania.
Tak jak nie wierzę w gwarancję sklepów januszowych.
Za to kto w PL robi usługi gwarancyjne dla ibuygou.com, w jaki sposób itd wiadomo wszystko.
I gdzie ten technos jest na stronie głównej obok ibuygou.com na miui polska????
na siłę próbujesz udowodnić że koło jest kwadratowe

Jak nie jakiś akwizytor cubota to akwizytor technos. historia kolejny raz zatacza koło...
bergmen
AKTYWNY

Postprzez picasso1995 » 13 sie 2016, o 17:30

Panie weź sobie melise wypij na uspokojenie ;) Nie wiem czy wiesz ale forum opiera się na wolności wypowiedzi i każdy może podzielić się swoimi opiniami i doświadczeniami. Jak widać nie rozumiesz jego idei więc nie wiem po co w ogóle na nie wchodzisz. Polecam także kupić okulary bo nie tylko nerwy Panu szwankują :) Na sreenie widać o czym mówię. Nie zamierzam kontynuować tej dyskusji bo jest zupełnie bezcelowa, serdecznie Pana pozdrawiam i bez odbioru :) Obrazek

picasso1995

Postprzez bergmen » 13 sie 2016, o 18:21

a wiec ta twoja wielka firma technos to jednoosobowa dzialalnosc gospodarcza: Technos Maksym Zawadzki, REGON 302562916 ul. Kościelna 21C lok. 11, 60-536, Poznań.
Niestety wstydzi się chyba podać PEŁNYCH danych na swojej stronie sklepu. Dane które tu podałem mam z GUS.

A to, że jest gdzieś tam wspominek w rogu portalu miuipolska (na który nikt nie wchodzi) o niczym nie świadczy. Może dał dotacje w zamian? Najważniejsze jest to, że nie ma tematu TECHNOS na popularnym forum MIUIPOLSKA gdzie użytkownicy mogliby wymieniać się oipniami i doświadczeniami zakupowymi. Może cenzura za dotacje? Bo o wszystkich innych sklepach jest taki temat lub przynajmniej wątek. Więc nie wiem w dalszym ciągu skąd czerpiesz informacje na temat dobrych opinii tego sklepu... Może nadinterpretujesz link do tego sklepu na miuipolska.pl?

ciekawy fragment rozmowy z technos:

Technos napisał:
...Nie udzielamy 24-miesiecznej gwarancji dla konsumentow, gdyz uznajemy to za bardzo trudne do realizacji. Kwestia niezgodnosci towaru z umowa to skomplikowany i dlugi temat, ktory moznaby podac pod dluga dyskusje.

Czyli od razu widać, że w przypadku problemów po upływie 12 miesięcy wypinacie się na klienta. I jeżeli ktoś wie, to powierza sprawę Rzecznikowi Praw Konsumenta, który bardzo szybko prostuje taką firmę. A jeżeli nie wie to parę złotych jesteście do przodu.

Ale kto trzyma telefon 12 miesięcy :)
bergmen
AKTYWNY

Postprzez picasso1995 » 13 sie 2016, o 18:43

Panie kolego dlaczego tak bardzo chcesz udowodnić swoje racje? Nie jestem zatrudniony w tej firmie ani nie płacą mi za reklamę dlatego nie zamierzam się z Tobą kłócić :) Widzę, że naprawdę bardzo się starasz żeby udowodnić mi swoją rację. Moja rada na przyszłość? Jeśli chcesz prowadzić z kimś rozmowę na poziomie to nie rzucaj bezpodstawnymi oskarżeniami. Gdybyś bardziej się postarał i wnikliwiej przeszukał forum miuipolska.pl to znalazłbyś wątek o tym sklepie w zakładce o sprzedawcach z allegro bo tam najpierw prowadzili działalność :)
Nie wiem czemu tak się uczepiłeś tego sklepu. Podałem go jedynie za przykład, a Ty tak się go uczepiłeś jakbyś postawił sobie za punkt honoru zrównanie go z ziemią co jest co najwyżej śmieszne. Kończę tę bezsensowną dyskusję bo to tylko niepotrzebne zaśmiecanie wątku, a administratora/moderatora proszę o usunięcie tych postów :)
picasso1995

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?