• Reklama

Telefon z najlepszą jakością muzyki

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z najlepszą jakością muzyki

Postprzez ziefek2 » 3 sie 2015, o 16:22

Witam serdecznie, przymierzam się do zmiany telefonu stąd trafiłem na forum. W chwili obecnej jestem posiadaczem Xperii z1 compact. Chciałbym prosić o pomoc w wyborze nowego modelu.

Cena: do 1500zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4,7-5,5 cala/rozdzielczość najlepiej full hd
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2-3 GB ram/ rom w zależności od slotu kart microSD jeżeli go nie będzie to co najmniej 32 GB, jeżeli jest to obojętne/ procesor bez znaczenia
Dual/Single sim: single SIM wystarczy, ale w zasadzie obojętne
Preferowane marki: brak, jestem otwarty na każdą propozycję
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): wolałbym zakup w Polsce ze względu na gwarancję ale jeżeli coś będzie naprawdę wartego uwagi to nie mam nic przeciw importowi
Wymagania (parametry, funkcje): najbardziej zależy mi na jakości dźwięku na słuchawkach, chciałbym żeby nowy telefon miał naprawdę dobrą jakość oraz był głośniejszy niż moja obecna xperia.
Opis: żeby uprzedzić pytania, słucham głównie plików flac/mp3 320kb/s i mam całkiem niezłe słuchawki z szerokim pasmem oraz niezłą skutecznością więc teraz skupiam się na znalezieniu dobrego telefonu.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
ziefek2

Telefon:: SONY
ROM: stock

Reklama

Re: Telefon z najlepszą jakością muzyki

Postprzez u0ne » 3 sie 2015, o 16:47

Wydaje się, że Meizu MX4 powinien być dobrą opcją, proponuję sprawdzić w internetach lub popytać właścicieli

Wysłane z MI 2S
u0ne

Postprzez ddr » 3 sie 2015, o 17:22

Ostatnio zachwalają LeTV, tylko nie pamiętam który model, poszukaj.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez Flyagaric » 3 sie 2015, o 19:19

Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez swiezak82 » 3 sie 2015, o 19:39

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ktoś to dobrze ujął w komentarzu
"Wzięli pierwszego z brzegu Chinola, za 100-120$, dodali coś od siebie, i pomnożyli cenę razy 4.5. Najs."
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Postprzez mas99 » 3 sie 2015, o 21:04

Najlepsze w tej chwili telefony do słuchania muzyki, to HTC One M8, M9, Meizu MX4 Pro, Vivo Xplay 3s, Xiaomi Mi Note/Mi Note Pro. Lepszych raczej nie znajdziesz, chyba że za większe pieniądze, ale i tak będzie ciężko. Wszystkie Meizu MX mają świetny dźwięk, wszystkie Vivo, oprócz serii Y i S, również. Sam używam Vivo Xshot - PowerAmp + HiFi + SE215, nie da się słuchać na maxa, bo głowę urywa. Dźwięk jest czysty, szczegółowy, bas nie zalewa innych pasm, jak to często bywa w kiepskiej jakości sprzęcie, schodzi nisko, ale słychać bardzo dobrze średnie i niskie tony. Oprócz Meizu i Vivo, oraz Xiaomi, ale tylko Mi Note, nic z Chin nie zagra lepiej.
mas99

Pochwały: 1
Telefon:: Vivo Xshot

Postprzez marmil85 » 3 sie 2015, o 22:05

A Marshall London? Wykracza troszkę poza budżet ale w pre order mąż gratis bardzo dobre słuchawki! I telefon stworzony z myślą o audiofilach

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
marmil85

Postprzez tpawel » 3 sie 2015, o 22:56

swiezak82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

"Wzięli pierwszego z brzegu Chinola, za 100-120$, dodali coś od siebie, i pomnożyli cenę razy 4.5. Najs."

Pojecie faktycznie maja o chinskich telefonach. Przytoczony przyklad myphone luna byl niezbyt trafny, gionee kosztowal prawie 200$ podczas gdy w biedronce można było go kupic za 600
tpawel
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez thirtyseconds » 3 sie 2015, o 23:49

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja od wczoraj słucham muzyki na Letv x600 na Pistonach 3 i telefon bije na głowę wszystko co dotychczas słyszałem.
Cytat z recenzji na Gizchina:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
thirtyseconds
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Postprzez INTseed » 4 sie 2015, o 00:29

Pistony v3 są basowe. Czy letv x600 jakoś ten bas osłabia?
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Postprzez Flyagaric » 4 sie 2015, o 15:37

swiezak82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nawet wiem kto to tak ujął ;)
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez ziefek2 » 4 sie 2015, o 17:41

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Jednak najbardziej skłaniam się ku Meizu MX4 Pro. Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś może zamawiał coś z xiaomiforsale.com ? Ceny na stronie są dość przystępne jednak znalazłem też kilka negatywnych opinii o tym sklepie. Macie jakieś doświadczenia z tą stroną? Jak nie to skąd polecalibyście zamawiać telefon?
ziefek2

Telefon:: SONY
ROM: stock

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?