• Reklama

Telefon z najlepszą jakością muzyki

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon z najlepszą jakością muzyki

Postprzez thirtyseconds » 6 sie 2015, o 08:57

INTseed napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie wiem jak Ci odpowiedzieć na to pytanie. Bas sobie sam ustawiam w Powerampie wedle upodobania mojego ucha. Teraz jestem w podróży i zabrałem ze sobą białe słuchawki od SGS5 siostry, bo Pistony gdzieś wsadziłem. Słucham muzyki z plików flac i też jest całkiem nieźle, a na pewno dużo lepiej niż w SGS5. Gdzieś na chińskim forum wyczytałem z tłumacza, że Letv stosuje jakiś swój autorski chip audio. Ile w tym prawdy nie wiem i nie mam ochoty rozkładać nowego telefonu żeby to sprawdzić, ale tak jak już wcześniej pisałem - gra najlepiej ze wszystkich moich dotychczasowych telefonów, a troszkę tego było ;)

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
thirtyseconds
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Reklama

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?