• Reklama

Telefon z najlepszą jakością muzyki na słuchawkach

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon z najlepszą jakością muzyki na słuchawkach

Postprzez kolakao » 18 lip 2014, o 15:49

dam Ci tylko taką radę, że raczej mało jest telefonów które uciągną porządne słuchawki o impedancji >=32 Ohm, Redmi Note(ani żaden inny znany mi telefon) nie daje sobie rady, żeby napędzić 32Ohm HD 439 z zadowalającą mnie głośnością
kolakao

Pochwały: 18
Telefon:: Meizu Mx4
ROM: Flyme 4

Reklama

Postprzez kemotsilf » 18 lip 2014, o 15:57

Na nausznych sluchawkach hd555 slucham tylko w domu i podpinam do wzmacniacza, tutaj planuje kupic douszne sluchawki w cenie ok 200 zl (nocs ns400u, brainwaz s1 lub nuforce ne-700m) wiec takie sluchawki telefon spokojnie uciagnie:) tylko jeszcze nie wiem jaki telefon:)
kemotsilf

Telefon:: Lenovo

Postprzez kolakao » 18 lip 2014, o 22:21

Hmm coraz dłużej słucham na tym nocie i coraz bardziej mi się podoba. Ma naprawdę fajny dźwięk, tylko cichy :/ ale wciąż pewnie na tyle, żeby normalnemu człowiekowi starczyło, ja trochę inny jestem i zazwyczaj słucham bardzo głośno, zamierzam kupić xiaomi pistons v2, ciekawe jak wtedy będzie się sprawa przedstawiała [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
kolakao

Pochwały: 18
Telefon:: Meizu Mx4
ROM: Flyme 4

Postprzez ebola1972 » 18 lip 2014, o 22:26

Na red rice też jest dla mnie za cicho. A słucham na pistonach. I też lubie głośno :-)

Wysłane z Xiaomi Red Rice
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez tomnet » 20 lip 2014, o 12:13

wgrajcie sobie Viper 4 Android
fon: Lenovo X3 Lite dap: Benjie S5 sluchawki: MONK, MONK+, TY HI-Z 32, SENFER PT15, KZ ATE, KZ ZST, KZ EDR2, QKZ W1 PRO, TENNMAK PIANO, KINERA BD005
tomnet

Pochwały: 6
Telefon:: Lenovo X3 Lite

Postprzez robetson » 24 lip 2014, o 15:04

Od pewnego czasu posiadam Doogee DG550 . Dokupiłem pistons v2 ( oryginały za około 25 USD ) . Słuchawki grają całkiem fajnie ( mogłyby głośniej ) , ale nie na tym telefonie niestety . Cały czas dźwięk jest zniekształcony , co ustępuje dopiero po ciągłym wciśnięciu przycisku mikrofonu przy słuchawkach . Jest i na aplikacji systemowej muzyka , jak i odtwarzaczu N7 ( piękny intefejs btw ) . Pistony na kompie i innym telefonach grają OK . Inne słuchawki na moim Doogee też grają OK. Tylko zestawieniu pistonów z DG550 to w/wym. problemy .
robetson

Postprzez kemotsilf » 24 lip 2014, o 15:12

musisz zastosować adapter i będzie wszystko ok;)
"Jeżeli po podłączeniu słuchawek z mikrofonem do telefonu dźwięk jest przytłumiony i zniekształcony, ale zmienia się to przy wciśnięciu przycisku pilota to FiiO LU2 pozwoli na prawidłową pracę zestawu słuchawkowego z Twoim telefonem."
http://audiomagic.pl/akcesoria-audio/fi ... 70114.html
http://audiomagic.pl/akcesoria-audio/fi ... 30224.html
kemotsilf

Telefon:: Lenovo

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?