• Reklama

Telefon z mocną baterią

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z mocną baterią

Postprzez luki896 » 2 kwi 2015, o 20:44

Cena (bez VAT): max 1100
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: FHD
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB RAM/ 8+ choć to bez znaczenia najważniejsze żeby czytał do 64GB/ jeżeli 4-rdzeniowiec to najlepiej snapdragon/przy ośmiordzeniowcu bez znaczenia
Dual/Single sim: Dual Sim
Preferowane marki: bez znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska
Wymagania (parametry, funkcje):wyświetlacz max 5 cali, dobry aparat przód/tył (co najmniej 5/13 i wzwyż), obsługa gestów (jak w samsung galaxy s4 i wzwyż), gorillaglass 3
Opis: Poszukuję telefonu z mocną baterią który wytrzyma 2-3 dni na jednym ładowaniu (z tego co czytałem to bateria w elephone p5000 nie jest tak fantastyczna jak ją malują, a THL 5000 jakoś mi sie nie bardzo podoba chociaż nie wiem jak u niego z baterią) około 2-3h rozmów, fajnie gdyby możliwa była aktualizacja do androida 5.0
luki896

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Telefon z mocną baterią

Postprzez kitaaa3 » 4 kwi 2015, o 20:38

Szukam czegoś podobnego
Na razie znalazłem THL 4400, THL 5000, THL 5000t (tesla), Leagoo Lead 7 i Lenovo p780.
Może któryś Ci się spodoba ; )
kitaaa3

Telefon:: Coolpad 8297W Fi
ROM: Emui 3.0

Re: Telefon z mocną baterią

Postprzez luki896 » 6 kwi 2015, o 14:22

Właśnie zakupiłem Mezizu m1 note 32GB w którym wiele osób bardzo wychwala baterię, prawdopodobnie będzie również aktualizacja do lolipopa :) mimo 5,5" wyświetlacz i tak jest poręczniejszy od niektórych 5" :)
luki896

Telefon:: Samsung

Powrót do Jaki telefon kupić ?