• Reklama

Telefon z LTE do 300$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z LTE do 300$

Postprzez Warmous » 26 kwi 2015, o 03:22

Cena (bez VAT): 1000 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: =<5"
Ilość RAM/ROM/Procesor:2-3GB/>=16GB/obojetnie
Dual/Single sim: Single
Preferowane marki: Brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Obojetnie
Wymagania (parametry, funkcje): LTE, dobry gps, bateria min. 2500mAh(głównie chodzi o to żeby dwa dni wytrzymał na baterii), wygląd najlepiej klasyczny(coś bardziej jak Xiaomi MI4 niż MI3, niestety to nie dla mnie i na to wpływu nie mam), ponadprzeciętny aparat(nie jest to priorytet)

Więcej wymagań raczej nie mam, ważne jest to żeby telefon dobrze działał - kumpel jest przewrażliwiony na tym punkcie.
Sam wymyśliłem że wspomniany wyżej Xiaomi MI4 LTE byłby całkiem dobrym wyborem, ale nieco przekracza budżet. Telefon MOŻE być UŻYWANY
Z góry dzięki za propozycje.
Warmous

Telefon:: Moto G

Reklama

Re: Telefon z LTE do 300$

Postprzez ra-vau » 26 kwi 2015, o 10:27

Jak do tych 1000 doliczysz vat, bo rozumiem ze o to chodzi - budżet bez vat 1000 to 1000 plus 23% i obsługa....

wychodzi prawie tyle ile mi4 z wysylka z czech:
http://www.xiaomiforsale.com/pl/telefon ... i-mi4.html

Inna sprawa, ze jesli chce single sim, to moze... porozgladac sie za LG G2, to nadal dobry smarfon :-)

* no i jeszcze jedna kwestia, czy ma sie zbliżyć do 1000 czy, im mniej tym lepiej, bo zaraz zaczna podawac tutaj niektórzy sprzety nowych mlodych firm, za mniejsze kwoty :shock:

** pamietaj tez, ze teraz moda na phablety, a sprzetu ‘superextra do 5' jest jak na lekartswo'. Sam czekam na jakis odpowiednik sony Z3 compakt 8-)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Powrót do Jaki telefon kupić ?