• Reklama

Telefon z jaknajlepszą jakością zdjęć do 200$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon z jaknajlepszą jakością zdjęć do 200$

Postprzez KarlosW » 9 wrz 2015, o 20:26

Looknij na Bazar.

Wysłane z mojego JY-G3
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Reklama

Postprzez Flyagaric » 9 wrz 2015, o 20:27

KarlosW napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokładnie - kolega nad tobą, to pewne źródło i dodatkowo ma unikata: czarny model, na sprzedaż. W innym dziale zajrzyj.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez lukmag » 9 wrz 2015, o 21:12

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nie mogę wysłać do Ciebie PM, jak możesz odezwij się ;)
lukmag

Telefon:: Samsung

Postprzez robot » 9 wrz 2015, o 23:28

kup bezposrtednio w chinach ... po co byc frajerem i dawac innym zarabiac ?
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Postprzez KarlosW » 10 wrz 2015, o 00:31

Jeżeli szuka czarnego to powodzenia..
Tez przez moment szukalem..

Wysłane z mojego JY-G3
KarlosW
VIP

Postprzez lukmag » 10 wrz 2015, o 00:52

po opłaceniu ewentualnego vat-u wyjdzie podobnie

http://www.aliexpress.com/item/Original ... -rJeYJYzvV

sprzedawca wydaje się ok?
lukmag

Telefon:: Samsung

Postprzez KarlosW » 10 wrz 2015, o 00:58

Wydaje się. Kupiłem u niego MX4 25.08 i do tej pory oprócz posiadania niby nr trackingu nie mam nic..

Wysłane z mojego JY-G3
KarlosW
VIP

Postprzez Flyagaric » 10 wrz 2015, o 02:10

lukmag napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

97% - no nie wiem ...
Tlasky sprzedaje tu swoje fony regularnie, a sprzedaje dużo, bo kupuje i testuje tony nowości. Ja bym raczej powiedział, że to on jest sprawdzoną firmą. I gdzie ten jego zarobek? Chyba, że kolega liczy, że VATu nie zapłaci, ... nie ma ryzyka, nie ma zabawy?

Nowy czarny jest nie do dostania.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez TLasky » 10 wrz 2015, o 02:50

Eee... sorki, ale chwilę mnie nie było- telefon w momencie pisania mojego posta nie był już na sprzedaż- został zarezerwowany ponad 2 dni temu (może to potwierdzić użytkownik arekini, który również chciał go kupić) poprzez wpłatę zaliczki od Pana z Krakowa (kto mnie zna ten wie, że wolę sprzedawać na miejscu). Chodziło tylko o danie mi czasu na przeniesienie moich rzeczy do MX4 (mam zajob w robicie i robię to po nocach :-D). Dziś wieczorem doszło do finalizacji, więc zaraz daję info na Bazar...

Żeby była jasność- nie polecałem nigdy czegokolwiek ze względu na chęć sprzedaży, jeśli kiedykolwiek znajdziecie moje ogłoszenie na olx zobaczycie, że piszę zawsze o zaletach i wadach danego telefonu. Ta sprzedaż była dla mnie chyba najtrudniejszą i to autentyczny motyw "Polak płakał jak sprzedawał", bo podtrzymuję swoją opinię, że było to najlepiej wydane w Chinach ok. 170$ + VAT (o ile dobrze pamiętam tyle zapłaciłem) + namęczyłem się, żeby zrobić z niego telefonoczłowieka (stąd tutorial na telchina), za co on odpłacił mi się 4 miesiącami wiernej i bezproblemowej służby, w czasie której ani razu (serio) nie dał d**y :-). Odkąd zacząłem się interesować fonami z Chin równie długo miałem tylko swój pierwszy fon (P780), ale życie nie lubi pustki a czekam obecnie na 6 innych telefonów :-D.

T.

EDIT: policzyłem jeszcze raz- czekam na 7 telefonów :-D

EDIT 2: A btw i wracając do meritum (przepraszam za lekki offtop powyżej)- gdybym miał wybrać tylko na podstawie aparatu i zmieścił się w budżecie 200$ to jednak brałbym MX4. Za jakiś czas powinienem mieć Iuni U2 z tym samym aparatem co Gionee i zrobię wtedy la grande testale Xiaomi RN2 vs. Meizu MX4 vs. Iuni U2 to będziecie mogli sami sobie wyrobić opinię.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez ra-vau » 10 wrz 2015, o 09:55

TLasky - pamietaj, zeby robic te samo kadrowanie przy tych samych warunkach oswietlenia :) sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie, ... tylko rob foty jak normalni ludzie xD w sensie nie artystyczne, bo... jakbym wkleil tutaj zdjecia ze starego jiayu g4s ktore robi moja siostra, to bylo by zdziwko ze slaby aparat a tak ogarnia w dobrym swietle :-P
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez sloniacz » 10 wrz 2015, o 10:00

spóźniłem się trochę, kolega TLasky zdążył już, 'płacząc gdy sprzedawał' ;) pozbyć się swojego Gionee.
przewinęły się: Lumia 625, Lumia 650, Motorola Moto E, Samsung Galaxy Note, Motorola Moto G, Meizu M1 Note, Samsung Galaxy S5 a teraz Xiaomi Redmi Note 3 Pro
sloniacz
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: Meizu
ROM: FlymeOS

Postprzez TLasky » 10 wrz 2015, o 10:22

Ra-vau nie ma obaw- ja mam problem z ustawieniem aparatu prosto (na szczęście jest poziomica :-D), nie mówiąc już o kadrowaniu, więc będzie obiektywnie ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?