• Reklama

Telefon z Europejskim serwisem

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z Europejskim serwisem

Postprzez robakacper » 3 mar 2015, o 20:01

Witam.
Czy orientuje się ktoś czy Xiaomi lub inny producent mają już swoje serwisy w Europie?
Głównie chodzi mi o to, żeby ewentualny serwis telefonu nie trwał 30-50 dni.
Najlepiej jakby do tego była europejska gwarancja 24-36 miesiecy.
robakacper

Pochwały: 1
Telefon:: szajsung

Reklama

Re: Telefon z Europejskim serwisem

Postprzez Gravis » 3 mar 2015, o 20:05

Najbliższy serwis w Bułgarii jak się nie mylę - a pogwarancyjny w PL
http://miuipolska.pl/polski-serwis-xiao ... uygou-com/
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez adamq » 3 mar 2015, o 20:57

Jiayu w Polsce
OPPO, OnePlus w EU.
adamq

Telefon:: iphon

Postprzez hellhammer » 4 mar 2015, o 11:07

adamq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ta co Ty nie powiesz?
A doczytałeś o jiayu ? Serwis jest w PL, ale co z tego jak gwarancja na telefon uznawana jest tylko i wylacznie jak zakupujesz telefon u nich! Jak kupisz tel w chinach, to owszem naprwią Ci wrazie co ale za opłatą... Także tak jakby nie było gwary.
Wypadałoby doczytać jak sie już kogoś informuje!

Cytuje ze strony jiayu polska
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez Maksu » 4 mar 2015, o 12:28

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To i tak pół biedy :-) Nie wiem ile sobie liczą za serwis ale z tego wynika, że przynajmniej części mają na stanie. Zastanawiam się czy jakikolwiek serwis w PL podjąłby się odpłatnej naprawy usterki mojego Ulefona gdyby (odpukać) coś mu się stało.
XIAOMI REDMI 4X od 21.07.2017
Maksu
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Ulefone Be Pro

Postprzez hellhammer » 4 mar 2015, o 13:00

Maksu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To i tak pół biedy :-) Nie wiem ile sobie liczą za serwis ale z tego wynika, że przynajmniej części mają na stanie. Zastanawiam się czy jakikolwiek serwis w PL podjąłby się odpłatnej naprawy usterki mojego Ulefona gdyby (odpukać) coś mu się stało.

Zalezy co sie zepsuje, ale w wiekszosci wypadkow nie bedzie sie oplacilo naprawiac pogwarancyjnie. Czesci drogi plus robocizna ipt. I wyjdzie tyle samo co nowy albo i wiecej. Wiadomo nie w kazdym przypadku
Maksu napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez wilkw » 9 mar 2015, o 20:26

Polecam Huawei Honor 3c w EuroAGD za 599zł lub Redcom za 570 lub 590 zł - kolor
Super wyświetlacz, super aparat i 2 GB RAM
Używam od 3 miesięcy i jestem zadowolony. Kupiłem za 540 zł bo w Redcom był kupon na 50 zł
Gwarancja 24 miesiące

Autor postu otrzymał pochwałę
wilkw

Pochwały: 7
Telefon:: Nubia Z7 MAX
ROM: 5.1.1

Postprzez adamq » 12 mar 2015, o 00:13

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ta co Ty nie powiesz?
A doczytałeś o jiayu ? Serwis jest w PL, ale co z tego jak gwarancja na telefon uznawana jest tylko i wylacznie jak zakupujesz telefon u nich! Jak kupisz tel w chinach, to owszem naprwią Ci wrazie co ale za opłatą... Także tak jakby nie było gwary.
Wypadałoby doczytać jak sie już kogoś informuje!

Cytuje ze strony jiayu polska
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie napinaj się tak, bo Ci zylka peknie. To logiczne, ze dystrybutor daje gwarancje na sprzet z wlasnej dystrybucji. Zachowujesz sie, jakbys odkryl Ameryke a to tylko formulka z warunkow gwarancji.
adamq

Telefon:: iphon

Powrót do Jaki telefon kupić ?