• Reklama

telefon z dużym ekranem do 130$ android i aero2

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

telefon z dużym ekranem do 130$ android i aero2

Postprzez michal883 » 16 sty 2015, o 00:04

Witam. Potrzebuję jakiś ciekawy telefon z androidem i dużym ekranem 5.5 - 6.5" budżet jakieś 130$
Niestety mam problemy z oczami i potrzebuję jakiś większy ekran, obecnie do dzwonienia używam tableta 7", ale nie mieści się w kieszeni, ale dzwoni się z niego dość wygodnie.
Telefon najlepiej z ekranem 6 cali i małą ramką.
Jestem na studiach, robię dużo zdjęć, szukam dużo rzeczy w necie, więc podstawą jest aero2, słucham muzyki, oglądam video kursy, chciałbym, żeby ten telefon sprawdził się też jako navigacja dla automapy i IGO.
Tak generalnie dobrze, żeby miał dużo pamięci na aplikacje ze 2 giga minimum. No przydałoby się, żeby nie zamulał, procek minimum 4x1.5 do tego ramu ze 2gb, żebym za pół roku nie musiał zmieniać.

Na pierwszy ogień myślałem, żeby wziąć:
Coolpad F1 Plus 8297w bo wydaje się dobry w stosunku jakość, możliwości, wydajność /// cena, ale ekran trochę mały.

Generalnie chciałbym ściągnąć telefon z aliexpress, jest coś lepszego niż ten powyższy w podobnych pieniądzach?
michal883

Telefon:: sgs2
ROM: 4.1 neatroom

Reklama

Re: telefon z dużym ekranem do 130$ android i aero2

Postprzez fake4r » 16 sty 2015, o 00:09

Lenovo a880 ? Dość tanie i 6 cali.
lenovo-a880-opinie-pierwsze-wrazenia-t7978.html
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Re: telefon z dużym ekranem do 130$ android i aero2

Postprzez michal883 » 16 sty 2015, o 00:49

na korzyść lenovo przemawia duży ekran, ale ta rozdzielczość jest do bra dla 5" odstaje od powyższego co podałem o 1/3 ramem, procesor gorszy, rozdzielczość ekranu, antutu test 17000, zamiast 28000, bateria mniejsza o 500mah
A przy okazji spytam czy lenovo robi dobre telefony, bo laptopy niestety robi fatalne, pomijając linię thinkpad T xxx z której korzystam i sobie bardzo chwalę.
michal883

Telefon:: sgs2
ROM: 4.1 neatroom

Powrót do Jaki telefon kupić ?