• Reklama

Telefon z dual sim/ LTE / do 200 $

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z dual sim/ LTE / do 200 $

Postprzez schelnow » 28 kwi 2015, o 21:12

Cena (bez VAT):do 200 $
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: od 5 do 5,7 /minimum 1280-720
Ilość RAM/ROM/Procesor:2GB/8GB+/4 rdzenie +, model obojętny
Dual/Single sim: Dual sim z przynajmniej jednym slotem na LTE
Preferowane marki: Coolpad, Lenovo, Xiaomi itp
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny :)
Wymagania (parametry, funkcje): Lte, zdjęcia i filmy nie szpecące mocno zachowanych chwil :mrgreen: dobrze działający gps mile widziany (nie zawsze jest nawigacja pod ręką), bateria wytrzymująca minimum 1 dzień średniego użytku (rozmowy, sms, facebook, necik, 3g/Lte odpalone, czasami gierka).
Opis:jakość wykonania powyżej przeciętnej. Dla przykładu mój star n9800 zaczął się rozkładać po 5 miesiącach użytkowania :-( , zaś coolpad mojego kumpla elegancko działa i wygląda po roku użytkowania bez używania ochraniaczy :-/ .

I pytanko, czy Xiaomi Note dual sim obsługuje Lte?? bowiem już nie łapie tego :?: dwa miesiące temu przeglądając ali telefon był opisany: Lte 1 slot sim, 3G 2 sloty sim. Aktualnie to zależy od strony.
Ceny 140-170 $ mile widziane jeśli jest jakiś fon warty uwagi 8-)
schelnow

Telefon:: Lenovo A850

Reklama

Re: Telefon z dual sim/ LTE / do 200 $

Postprzez TLasky » 29 kwi 2015, o 00:33

Mnie się nasuwa jako jeden z pomysłów Coolpad F2- rewelacyjny GPS, fajne wykonanie, sensowne bebechy. Jeśli chodzi o Xiaomi Note dual sim to jest to wersj bez WCDMA, ta z LTE ma niestety single sim :-(.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez swiezak82 » 29 kwi 2015, o 00:35

Zobacz jeszcze zte v5 max
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Postprzez kokosek » 29 kwi 2015, o 01:06

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Z tego co mi się wydaje Xiaomi wypuściło Nota Dual SIM na snapie 410 z 1GB lub 2GB RAMu, więc posiada on Lte.
Dowód http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-No ... 71695.html
kokosek

Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi
ROM: MiuiPolska

Postprzez TLasky » 29 kwi 2015, o 01:09

kokosek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Z tego co mi się wydaje Xiaomi wypuściło Nota Dual SIM na snapie 410 z 1GB lub 2GB RAMu, więc posiada on Lte.
Dowód http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-No ... 71695.html

:shock: aż nie wiem co powiedzieć... najpierw muszę pozbierać szczękę z podłogi :-D

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez tpawel » 29 kwi 2015, o 10:31

na xfs jest za 680 zł + przesyłka z czech, niestety brakuje mi tam obsługi LTE800, któe działa już w Plusie,a niedługo dołączy reszta
tpawel
VIP

Pochwały: 84
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez bartazzz » 29 kwi 2015, o 10:35

a myślałeś o lenovo k3 note?
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez sloniacz » 29 kwi 2015, o 11:52

idealnie wpasowuje się w Twoje potrzeby Meizu M1 Note (kilka dni temu kupiłem taki za 199$ na http://www.1949deal.com). Bateria super, wyświetlacz najlepszy jaki widziałem (no dobra nie wydaję na telefon nigdy więcej niż 1000zł nie miałem nigdy aktualnych flagowców ale w porównaniu do niezłago jak mi się wydawało amoleda Galaxy Note- wymiata), Dual SIM (jedna karta obsługuje LTE) 2GB/16GB/8 rdzeni procesora i wszystko śmiga. Minus to brak slotu na karty microSD i brak NFC. Głośniczek zewnętrzny jak dla mnie trochę za cichy ale tylko trochę (ten do rozmów jest OK). Generalnie jestem bardzo zadowolony z telefonu. Design taki trochę iPhonowy z jednym przyciskiem pod ekranem. Telefon kika tygodni temu wszedł oficjalnie na Polski rynek i mozna go kupiś w sklepie z polską gwarancją itd za 899zł
przewinęły się: Lumia 625, Lumia 650, Motorola Moto E, Samsung Galaxy Note, Motorola Moto G, Meizu M1 Note, Samsung Galaxy S5 a teraz Xiaomi Redmi Note 3 Pro
sloniacz
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: Meizu
ROM: FlymeOS

Postprzez schelnow » 29 kwi 2015, o 17:17

lenovo k3..podobno sporo podróbek znajduje się w necie??
Meizu ciekawa opcja, tym bardziej że z cłem wychodzi ta sama cena co kupno w rtv agd gdzie dostaje gwarancje na fona. Czy jest w nim dioda powiadomień?
Coolpad również wygląda przyzwoicie :)
schelnow

Telefon:: Lenovo A850

Postprzez sloniacz » 29 kwi 2015, o 17:39

Meizu ma przycisk z białą świcącą obwódką - miga gdy jest jakieś powiadomienie/nieodebrane połaczenie itp. Niestety nie można ustawić różnych kolorów dla różnych typów powiadomień. Wygląda to jednak bardzo ładnie tzn dyskretnie i nienachalnie. Z ciekawostek, ekran ma bardzo szeroki zakres regulacji podświetlenia. To że potrafi być bardzo jasny to jest fajne ale potrafi też być bardzo ciemny co super się sprawdza gdy używa się telefonu w totalnej ciemności (mój stary Galaxy Note ustawiany na minimalną jasność walił po oczach jak latarka w takich sytuacjach). Inna genialna dla mnie funkcja to obsługa 11 gestów na zablokowanym ekranie czyli np robisz paluchem znak V i uruchamia się aparat, mazniesz duże Z i masz odpaloną przeglądarkę (pod gesty podczepiasz dowolne aplikacje). Gestem może też być podwójne puknięcie (analogicznie jak w LG)

Autor postu otrzymał pochwałę
przewinęły się: Lumia 625, Lumia 650, Motorola Moto E, Samsung Galaxy Note, Motorola Moto G, Meizu M1 Note, Samsung Galaxy S5 a teraz Xiaomi Redmi Note 3 Pro
sloniacz
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: Meizu
ROM: FlymeOS

Postprzez blue_voyager » 29 kwi 2015, o 19:51

schelnow napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pierwsze słyszę. Skąd taka informacja?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Powrót do Jaki telefon kupić ?