• Reklama

Telefon z dobrym wsparciem.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon z dobrym wsparciem.

Postprzez robercuss » 15 cze 2015, o 00:32

Mam lg g2, trzymałem w rękach G flex 2 i ja czuję sporą różnicę... G flex-a 2 trzymałem w rękach wczoraj - w sklepie play miałem okazję. Już w moim obecnym G2 jest powiedziałbym na styk... Ale może to kwestia przyzwyczajenia - osobiście wolałbym nawet taki 4,7 jak np.jiayu s4, ale nikt w tym temacie go nie podał więc odpuściłem czekanie za tym telefonem :) Maltis spokojnie chłopie :) Ja nie mam żadnych pretensji do Ciebie, chcesz pomóc a ja jestem ogromnie wdzięczny :) Swoją drogą jeśli plotki się potwierdzą przyjemnym telefonem byłby Xperia p2, wygląda na zdjęciach zacnie, ale jako, że miałem w rękach kuzyna xperia z1 compact, to w moim odczuciu nie dość, że telefon dość solidnie mulił to ze wsparciem fantastycznie też nie jest. Poczytałem troszkę i faktycznie xiaomi na punkcie wsparcia króluje, oneplus one też nieźle i ewentualnie meizu. Huawei p6 ma moja szwagierka a tam o wsparciu to już w ogóle szkoda gadać, ale pytałem Was o p8 bo mega mi się podoba i idzie go dostać w PL :) z resztą nubia z9 to też niezły kozak, ale dopiero co wyszedł i ma snapa 810 o którym raczej za wiele dobrego w sieci nie piszą...
robercuss

Telefon:: Obecnie LG
ROM: 5.0.2

Reklama

Postprzez robercuss » 15 cze 2015, o 19:03

Xiaomi mi4 wersja black niestety nigdzie nie jest dostępna :| Praktycznie wszędzie "out of stock" ;/ Dziwna ta polityka xiaomi...
robercuss

Re: Odp: Telefon z dobrym wsparciem.

Postprzez marcus1212 » 15 cze 2015, o 20:28

jest na ibuygou.com za 290$

Wysłane z mojego m1 note
ASUS P320 --> HTC Magic --> Samsung Galaxy S --> Nexus 4--> LG G2 --> Meizu M1 Note ---> Samsung Galaxy Note 4
marcus1212
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez robercuss » 15 cze 2015, o 22:50

Faktycznie a wczoraj patrzylem i nie widzialem, dzieki kolego:)szkoda, ze nie wersja lte, ale lepsze to niz nic. Orientujecie sie ile kosztuje tam wysylka dhl? I czy jest to pewny sklep?
robercuss

Re: Odp: Telefon z dobrym wsparciem.

Postprzez marcus1212 » 16 cze 2015, o 10:53

sklep bardzo pewny, kupowałem tam mojego Meizu, kurier to około 25$ z ubezpieczeniem od VATu. Odpowiadaja na maile, dobry support. Fakt, że nie są najtansi ale coś za coś.

Wysłane z mojego m1 note
ASUS P320 --> HTC Magic --> Samsung Galaxy S --> Nexus 4--> LG G2 --> Meizu M1 Note ---> Samsung Galaxy Note 4
marcus1212
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez robercuss » 16 cze 2015, o 17:19

Podpowie ktos jak na ibuygou zamowic xiaomi mi4 black zeby ubezpieczyc paczke od vatu? Bo nie moge tego znalezc, jest jedynie ubezpieczenie od zaginiecia... I druga kwestia czy pisac im zeby robili to jako jakis gift?
robercuss

Postprzez saperq » 16 cze 2015, o 17:20

Jak kupisz z ubezpieczeniem od vatu, to po co Ci gift skoro oddadzą za Vat ? :)
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Asus Zenfone max
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Asus Zenfone Max

Postprzez robercuss » 16 cze 2015, o 17:22

No tak, ale pytam jak to tam zaznaczyc bo nigdzie nie widze nubezpieczenia od vatu:) dlatego pytam

Ok, znalazlem ta opcje, bedzie przesylka o 65zl drozsza, ale przynajmiej bede miec swiety spokoj. Dzieki za pomoc wszystkim, mam nadzieje, ze z reszta sobie poradze:)
robercuss

Postprzez robercuss » 16 cze 2015, o 20:22

Koledzy mam mały problem - zamówiłem telefon na ibuygou, dostałem od nich meila z potwierdzeniem i danymi do przelewu (bo niestety zaznaczyłem opcję płatności przelew) i tu zaczął się problem bo dopiero podczas robienia przelewu dowiedziałem się ile wyniesie mnie przelew z mojego banku do Chin - jakieś 150zł!!! dlatego cofnąłem płatność, orientujecie się czy idzie teraz jakoś wg tamtego zamówienia cofnąć wybór płatności, lub w ogóle skasować to zamówienie i zrobić je ponownie np. przez paypal? (co prawda nigdy paypal) nie robiłem, ale czytałem, że tam się to odbywa za groszowe sprawy... Może ktoś pomoc? ;/
robercuss

Postprzez Jacke55 » 16 cze 2015, o 20:53

Zostaw to stare zamówienie w spokoju i po prostu kup raz jeszcze.
Jacke55
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: opo

Postprzez robercuss » 16 cze 2015, o 21:01

Ok, dzięki kolego.
robercuss

Postprzez p_bladek » 21 cze 2015, o 18:47

A myślałeś nad Oneplus One. Dobrą cene teraz mają no i wysyłają do Polski.
p_bladek

Telefon:: Lenovo A850+, One+

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?