• Reklama

telefon z dobrym ekranem - bardzo jasnym

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

telefon z dobrym ekranem - bardzo jasnym

Postprzez baszek » piątek, 30 września 2016, 10:53

Cena (bez VAT): ~1000zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5.5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: minimum 2gb RAM
Dual/Single sim:wystarczy single
Preferowane marki: Brak ograniczeń
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Brak ograniczeń
Wymagania (parametry, funkcje): dobry apart
Opis: Tak jak w temacie - szukam jakiegoś telefonu z bardzo dobrym - jasnym ekranem - telefon dla ciotki, która większość czasu spędza w cieplejszych krajach, priorytetem jest widoczność w słońcu. Drugi wymóg to język polski. Zastanawiałem się nad redmi PRO z ekranem amoled, już miałem go kupować od goldwaya z ali, jednak jak wyczytałem na razie nie ma oficjalnego global romu (brak języka polskiego) = tylko china rom z angielskim. Możecie coś polecić ?
baszek

Reklama

en.001phone.cn=

Re: telefon z dobrym ekranem - bardzo jasnym

Postprzez bartazzz » piątek, 30 września 2016, 12:55

baszek napisał(a):Cena (bez VAT): ~1000zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5.5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: minimum 2gb RAM
Dual/Single sim:wystarczy single
Preferowane marki: Brak ograniczeń
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Brak ograniczeń
Wymagania (parametry, funkcje): dobry apart
Opis: Tak jak w temacie - szukam jakiegoś telefonu z bardzo dobrym - jasnym ekranem - telefon dla ciotki, która większość czasu spędza w cieplejszych krajach, priorytetem jest widoczność w słońcu. Drugi wymóg to język polski. Zastanawiałem się nad redmi PRO z ekranem amoled, już miałem go kupować od goldwaya z ali, jednak jak wyczytałem na razie nie ma oficjalnego global romu (brak języka polskiego) = tylko china rom z angielskim. Możecie coś polecić ?

jest już miuipolska, więc myslę że to będzie bardzo dobry wybór
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Re: telefon z dobrym ekranem - bardzo jasnym

Postprzez AnimalPL » piątek, 30 września 2016, 13:54

Poszukaj sobie Moto X Play.

Jasnosc Bardzo dobra, Język Polski jest i działa w pełni. Bez zadnych udziwnionych romów, gdzie moze cos zadziala a moze nie zadziala. Wszystko działa bez problemu i bardzo sprawnie. Aparat jest rownież w pełni zadowalający w tej cenie i dodam jeszcze bardzo dobrą baterie.
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 18

Powrót do Jaki telefon kupić ?