• Reklama

Telefon z dobrym aparatem

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z dobrym aparatem

Postprzez slavo22 » 5 wrz 2014, o 23:17

Witam. Chciałem się poradzić jaki telefon kupić żonie. Obecnie ma Jiayu F1 i gdyby nie aparat byłby idealny. Ostatnio był wysyp nowego sprzętu i już się pogubiłem. nie potrzebuję sprzętu z ośmioma rdzeniami itp, wystarczy słuchawka na podobnym poziomie jak F1 tylko z dobrym aparatem. Jest coś takiego?
slavo22
VIP

Pochwały: 60
Telefon:: LeEco x600
ROM: Co chwilę inny

Reklama

Re: Telefon z dobrym aparatem

Postprzez webAppUser » 6 wrz 2014, o 16:08

patrząc na wymiary Jiayu F1 to poszukujemy podobnie ;)
Niestety na rynku jest tendencja do coraz to większych smartponów, nawet samsung mini jest coraz to większy :(
Wcześniej miałem htc incredible S i wielkościowo był idealny.
Wracając do twojego pytania, to dość dobre aparaty maja huawei (bebechy bodajże od sony) i przesłony f2.0/f2,2, ale jeśli chcesz mieć powiedzmy 13Mpix+dobry przedni 3-5Mpix to nie sądzę abys znalazł coś mniejszego jak 137mm, aczkolwiek chciałbym się mylić.
Sam nie mialem ale z ogólnych opinii to Jiayu nie ma zbyt dobrego aparatu, gdzie np G4S zdjęcia nocne potrafi zroić z poświatą od lampy.
webAppUser

Telefon:: Jiayu g4s

Powrót do Jaki telefon kupić ?