• Reklama

Telefon z dobrej jakości materiałów do 250$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Telefon z dobrej jakości materiałów do 250$

Postprzez chmurowski » 27 paź 2014, o 16:16

No i się zesr#$%. Poczytałem "conieco" i okazało się, że Redmi Note mają bardzo duży problem z żółtymi plamami na wyświetlaczu. Podobno gro egzemplarzy tego modelu ma problem z ekranem. W związku z tym Note odpada. Czyli albo Coolpad F1, albo Jiayu g4s (trochę za mały), albo Lenovo A8. Pomyślę jeszcze chwilkę nad tym. Strach zamawiać tego Nota, a chciałem coś na Snapdragonie z 2gb ram i sporym ekranem.
chmurowski

Telefon:: htc

Reklama

Re: Telefon z dobrej jakości materiałów do 250$

Postprzez toszym » 30 paź 2014, o 00:30

Kolego z czystym sumieniem, mogę polecić ci THL T200, jedyną rzeczą jaka rozmija się z twoją specyfikacją to rozmiar wyświetlacza "6" cali. Ale rekompensuje to bardzo cienką ramką i brakiem przycisków fizycznych. Wykonany z naprawdę dobrych materiałów i dodatku w komplecie znajdziesz folię ochronną na ekran, flip - etui zamykane z dodatkową tylną klapką , automatycznie blokującą ekran i gumowe etui ochronne idealnie pasujące do telefonu. Obsługuje dwie karty sim (jedna zwykła, druga micro sim) obydwie obsługują 3G (ale oczywiście nie jednocześnie)
Mam go od pół roku. Przesiadłem się na niego po HTC ONE X i był to bardzo trafny wybór. HTC bije na łeb, w antutu wykręca ok 2700 punktów i co najważniejsze przez pół roku korzystania, nie zdarzyła mi się nawet jedna zwiecha. Od sześciu miesięcy nie resetowałem telefonu, gdzie w przypadku HTC zdarzało się to ze dwa razy w tygodniu. Ze względu, że dużo jeżdżę, to telefon służy mi do słuchania muzyki, w wolnych chwilach gier i to tych najbardziej wymagających, oglądania filmów spraw biurowych, no i oczywiście nawigacji. Bateria w pełni naładowana wystarcza na cały dzień intensywnego użytkowania. W połączeniu z głośnikiem OONTZ służy mi on jako zestaw multimedialny. A i najważniejsze, można go kupić w polskim sklepie z gwarancją i dostawą w 24 h
http://sklep.piktech.pl/pl/p/THL-T200,- ... at-13M/236
A głośnik OONTZ kupisz w saturnie za 170 zł(nie wiem z ką cena na allegro 999zł)
Też myślałem już nad zmianą telefonu, ale niestety na razie nic nie jest w stanie przebić tego, co oferuje THL T200. Może mają lepsze osiągi, ale nie jestem w stanie zrezygnować z 2 sim kart, 6 calowego wyświetlacza, 32 gb pamięci plus drugie tyle karta, no i moim zdaniem najwyższej jakości wykonania, co wyróżnia go z pośród tłumu. Boczna ramka stylizowana jest na aluminium, a tył na skórę, co tworzy bardzo ładny efekt. Wizualnie samsung galaxy note 3 wygląda blado przy T200.
Z czystym sumieniem polecam, jak dla mnie jest to na razie najlepsza oferta na rynku za niecałe 1140 zł + przesyłka gratis.
toszym

Telefon:: THL T200
ROM: 4.2.2

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?