• Reklama

Telefon z dobrą jakością dzwięku i aparatem

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z dobrą jakością dzwięku i aparatem

Postprzez mikhar » 16 mar 2016, o 23:31

Witam,
szukam telefonu z bardzo dobrą jakością dzwięku, z mikrofonem dobrze zbierający i głośny głośnik. Druga niezbędna rzecz to aparat, poszukuje jakiegoś dobrego, ale najważniejsza jest jakość dzwięku.
Cena (bez VAT): 800 zł ( do 1000 jeżeli warto)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: do 5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: do przeglądania internetu bez wielkich wymagań
Dual/Single sim: Może być dual
Preferowane marki: Obojętnie / sprawdzone
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska lub chiny - sprawdzony sprzedawca
Wymagania (parametry, funkcje): standardowe
Opis: 1. Jakość dziwęku, 2. Aparat, 3. Dobry GPS 4. Odchudzony system 5. Wytrzymała bateria
mikhar

Telefon:: HTC
ROM: Standard

Reklama

Re: Telefon z dobrą jakością dzwięku i aparatem

Postprzez Dablju » 17 mar 2016, o 00:30

Czyli krótko mówiąc szukasz multimedialnego telefonu. Na szybko do głowy przychodzi mi Meizu MX4 Pro - bardzo dobry chip audio, świetny aparat. Na temat GPS się nie wypowiem, system to Flyme czyli całkiem udana nakładka. Bateria 3300, wg testów wychodzi bardzo dobrze mimo ekranu 2k
Dablju
VIP

Pochwały: 35
Telefon:: ZTE Geek
ROM: 4.2.2

Postprzez tpawel » 17 mar 2016, o 01:02

Tyle że on nie jest do 5 cali

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP

Pochwały: 84
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez Flyagaric » 17 mar 2016, o 01:16

Poczytaj o Xiaomi Mi4c - zdaje się nie najgorzej się dźwięk prezentuje. Aparat na pewno.
Wart uwagi jest też Mi4 LTE, którego znajdziesz w temacie o promocjach poniżej 200$ - raczej szybko zniknie.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez mikhar » 17 mar 2016, o 01:25

Pytanie tylko czy różnica w jakości jest w przypadku słuchania muzyki czy w przypadku rozmów? Słuchać muzyki nie będę. Chodzi mi o proprocje rozsądku do jakości, bo co z tego że audio jest super jak nei slucham muzyki, a w rozmowach juz nie czuc różnicy, ale to pewnie zalezy jeszcze od sieci.
Co do tego co obecnie mam sony m2 - do internetu wystarcza, aparat nie powala, komfort rozmowy słaby, gps dla mnie działa sprawnie.
Co do rozmiarów, 5 cali ciężko sie nosi w kieszeni z drugiej strony mała różnica po miedzy 5 a 5,5 nie wykluczam całkiem
mikhar

Postprzez Dablju » 17 mar 2016, o 01:40

Nie wyraziłeś się dostatecznie jasno, dla mnie dźwięk to po prostu słuchanie muzyki a nie jakość rozmów bo z tym bywa różnie - jak rozmówca ma słaby telefon to twój hiper nic nie zmieni ;) co do rozmiaru to proponuje sprawdzić organoleptycznie w sklepie z elektroniką, wziąć do ręki taki 5,5 cali i jak się z nim czujesz.
Dablju
VIP

Pochwały: 35
Telefon:: ZTE Geek
ROM: 4.2.2

Postprzez mikhar » 17 mar 2016, o 01:48

Do wielkości można się przyzwyczaić to najmniejszy problem, a w sklepie z nich nie podzwonie. Teraz często ważniejsze jest jakie płatności obsługuje telefon niz jakość rozmów, bo rzadko spotykam takie tematy, chyba ze wszystkie są już na takim poziomie że nie ma różnicy. Chodzi o to żeby moj mikrofon dobrze zbierał dzwięk i żeby głośnik oferował w miarę czysty dzwięk z dużą możliwością regulacji głośności.
mikhar

Powrót do Jaki telefon kupić ?