• Reklama

Telefon z dobrą baterią i aparatem do 800zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z dobrą baterią i aparatem do 800zł

Postprzez paumar » 14 paź 2015, o 02:21

Witam. Przeglądałam już Aliexpress; szukałam opinii telefonów, które mnie zainteresowały swoim opisem oraz parametrami, jednak każdy z nich nie jest taki fajny i super jakby mi się wydawało. Przeglądając to forum natknęłam się na dużo fajnych telefonów, ale niestety cena odstrasza. Oto czego szukam (dość łopatologicznie, w sumie to typowa blondyna ze mnie :D ):

Cena (MAX z VATEM): około 800zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: dowolna
Ilość RAM/ROM/Procesor: żeby się nie zacinał :D
Dual/Single sim: obojętne
Preferowane marki: obojętne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętne
Wymagania (parametry, funkcje): APARAT ROBIĄCY DOBRE ZDJĘCIA! ;-) oraz DOBRA BATERIA - jako posiadaczka telefonu Pentagram Monster przyzwyczaiłam się, że Smartphone trzyma mi 3 dni, a cały czas na nim coś robię ;-)
Opis: Wygląd telefonu dowolny, liczy się wnętrze :D Pentagram Monster który aktualnie posiadam jest dość dobrym telefonem, ale niestety mimo usunięcia zbędnych danych oraz przywrócenia go do ustawień fabrycznych trochę się przycina. Do tego robi okropne zdjęcia (mega słaba przednia i tylna kamera) i jest ciężki. Za to bateria miodzio i takiego telefonu też poszukuję : ) Żeby był tani, miał super baterię (no powiedzmy, żeby przy przeciętnym użytkowaniu trzymał chociaż 2 dni) i dobry aparat.

Mam nadzieję, że mi coś poradzicie - na Aliexpress 11 listopada szykują się obniżki, więc może coś uda się zaoszczędzić.
paumar

Telefon:: Pentagram Monster

Reklama

Re: Telefon z dobrą baterią i aparatem do 800zł

Postprzez paumar » 14 paź 2015, o 13:09

paumar

Postprzez fake4r » 14 paź 2015, o 13:13

Tak Note 2 to niezły sprzęt bo ten pierwszy to jakiś no name. Ogólnie napisałeś że szukasz obojętnie jakiego modelu byle by były niezłe zdjęcia i bateria, zdjęcia Note 2 może i robi niezłe ale z baterią to już gorzej. Kumpel kupił ostatnio i chciał żebym mu coś poradził bo na 2 kartach sim i z włączonym netem mobilnym bateria maleje w oczach, wystarcza zaledwie na dzień.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez paumar » 14 paź 2015, o 13:30

Ja zawsze używam jednej karty sim - domyślam się niestety, że w tym przedziale cenowym nie znajdę MEGA dobrej baterii :D No szkoda, ale może przyzwyczaję się do czegoś, co trzyma jeden dzień. Dzięki za odpowiedź
paumar

Postprzez fake4r » 14 paź 2015, o 13:36

W zasadzie to znajdziesz są jakieś modele np z 4000mAh. W sumie też dużo zależy od konkretnego modelu ile trzyma. Może ktoś inny się wypowie to Ci podrzuci jakieś propozycje.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez paumar » 19 paź 2015, o 18:36

Ktoś jeszcze byłby w stanie coś doradzić?
paumar

Postprzez ra-vau » 19 paź 2015, o 18:56

Ulefone Power
HOMTOM HT6
Doogee T6
Oukitel K6000

Polecam kimovil.com i porównać te modele :-)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Powrót do Jaki telefon kupić ?