• Reklama

Telefon z długą pracą na baterii

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Telefon z długą pracą na baterii

Postprzez Brazber » niedziela, 28 sierpnia 2016, 10:36

Cena (bez VAT): Do 200 USD (im mniej tym lepiej)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Max 5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: obojętnie (telefon musi w miarę stabilnie działać)
Dual/Single sim: tak
Preferowane marki: obojętnie
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętnie
Wymagania (parametry, funkcje): Najważniejsza jest długa praca na baterii, w miarę sensowna antena, żeby podczas rozmowy nie tracić zasięgu i mała awaryjność telefonu. Gdyby miał jeszcze IP 67 i wzmocnioną konstrukcję byłoby idealnie.
Opis:

Witam
poszukuję telefonu do pracy. Najważniejszą rzeczą która mnie interesuje jest długa praca telefonu na baterii (żeby wytrzymał 10h rozmów ze słuchawką BT dziennie i napisanie kilku(nastu) maili. Ponadto telefon musi działać stabilnie. Mogę się z nim pobawić w wgrywanie ROM'ów etc. ale po takiej zabawie musi działać stabilnie. Kolejnym ważnym elementem jest antena, chciałbym żeby telefon nie tracił zasięgu podczas rozmów tak jak mój obecny lenovo moto G.
Co do aparatu nie mam jakichś kosmicznych wymagań. Nie będzie często wykorzystywany, a jak będzie to chciałbym żeby dało się zrobić zdjęcie dokumentu A4 w całości ;-) Gdyby miał jeszcze IP 67 i wzmocnioną konstrukcję byłoby idealnie, chociaż nie jest to konieczne.
Co do preferowanego miejsca zakupu wolałbym Polskę ponieważ istnieje niewielka szansa na realizację gwarancji, ale jeśli możecie polecić jakiś mało awaryjny telefon od dobrego sprzedawcy to równie dobrze mogą być Chiny.

PS Co do ceny napisałem 200USD i jest to cena maksymalna im mniej tym lepiej :)

Pozdrawiam
Brazber
Brazber

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Telefon z długą pracą na baterii

Postprzez marx » niedziela, 28 sierpnia 2016, 13:47

Redmi 3,
Oukitel K4000 http://gadzet.telchina.pl/oukitel-k4000 ... -recenzja/
A z mega baterii to Doogee T6 Pro, lecz ponad 5 cali
http://gadzet.telchina.pl/recenzja-doog ... a-bateria/
marx
Administrator

Pochwały: 193

Postprzez pawellabedz » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 11:17

A może stara poczciwa pancerna Nokia :p
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez andy01 » wtorek, 30 sierpnia 2016, 17:31

może jakiś Blackview? Blackview BV6000 [(IP68), 4,7", 4500 mAh], Blackview BV6000s [(IP68), 4,7", 4200 mAh]. Dobre opinie czytałem o nim.
andy01

Postprzez gta » środa, 31 sierpnia 2016, 09:00

andy01 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tylko, że te modele pomimo mniejszego ekranu mają akurat wymiary modeli z wyświetlaczem 5,5"
gta

Pochwały: 2

Powrót do Jaki telefon kupić ?